ProSadGuru.com

Японска градина в Ташкент --zalog добро настроение

dscn9605f.jpg

Добър вечер на всички около .Можете обичам красиви зелени градини и паркове? Наслаждавам се на топлото време през есента?

Вие искате да слушате тишината?

Тогава аз ви каня всички с мен, за да ни Ташкент японска градина.

Днес е събота и ние тримата, аз, сестра ми и приятелката ми Rosa Елена решава да закара до места ochschaetsya душата и ума .Ние са решили да съзерцавам красотата на есента.

И вие ще бъдете в състояние да ходи с нас в мълчание по пътищата криволичещите и тихо се радвам, че има такава възможност да се откъснат от рутината на живота ни и да се види как есента все още притежава земята, билки, нашите храсти, храсти и derevyami.Hotya много топло, но злато вече е проблясва през листата.

Булката и хвърча из парка, коняри едва се справи с тях и фотографи истински glavrezhi нашите красавици булки --- Arise, така седят по този начин, погледни ме, погледнете листа клен.

O.kleny - японски, червено, между другото зимуване в парка - това е магията prirody.Chudo!

Видео: Японските идеи градински дизайн

Както и много храсти - Budli и глог и берберис и с луксозни розови храсти. Любимите ви gatsanii поради ниската слънчева само открехната, но добър. И все пак никой не изглежда да се разбере, че е време да го наричат ​​на ден, а зимата е на път да дойде вече.

Представете си, охлюви са с високо зелен килим и градинари все още не са посегателство върху тях, аз бях в тяхната кройка.

Вероятно веднъж градинари. много работа, сега е масивна подрязване на дървета и оформяне на короната.

В парка в стила на японската дизайн маса луксозни камъни, тук, където има възможност pofilosofstvovat.Vybiray всякакви .sadis и мисля, че в този живот е по-важно.

Силно забавляват пауни, гълъби, патици, гъски и чайките ......, общ морски и речен може, но конкретната chayki.Takie както и всички чайките в света, хулигани и shouters zadiry.Aisty уловени въображението започна човки treschat.Ya бързо решава да запише песента си, но развали цялата моторни триони и kartinu.Stoyal ужасен шум и сякаш цялата аура беше изчезнал. Децата се радваха хранене на животни трохи хляба.

След известно време, ние сме обновената веселие се върна обратно, защото те почувствах спокойна, отпочинали и radostnymi.Tsel dostignuta.Da, клен изрезки са били в чантата. Обърнете внимание на sumah.prekrasnoe за есента растение, много светъл.

Свържи се с пътно затича по поречието на река Anchor, нашият стар речен град, известен с филмите и дори .Сега тя е в поречието на благородник, но все пак притежават и привлекателна.

Момичета, изглежда, утре ще направя допълнение към вратата.

Видео: Добро утро. добро настроение Studio

За някои материали, паркът е създаден през 1947 г. и разкопките под огромно водохранилище изкопан японските военни затворници, които по това време са били в една и съща Uzbekistane.Oni и публикувани най-старият и най-красивата опера и балет театър на Алишер Navoyi.Snachala бяха засадени в един прост, но траен derevya.A японски той е сравнително наскоро, когато донесе много екзотични растения и японците в паметта на тези години са дали на парка японски дух, когато е имало огромно количество камъни. Съзерцание камъни красиви форми и цветове, както и растения и сложни композиции с тях водят до успокои и символично се настройва да помилва всички отрицателни. Бих искал да ходи след такова начало да се създаде нещо, за да се създаде. И все пак, красотата трябва да спаси света!

Приятен разходка.

dscn9522.jpg

Това е пътят към парка, ние преминаваме от елегантните хотели и банкови системи, около които твърде много зеленчуци dizayna.Priyatnoe място.

dscn9523.jpg

dscn9524.jpg

В подхода към парка започне прекрасни срещи с различни птици, които са доста обилна и уютно тук obitayut.Detyam бъде пълен радост.

dscn9527.jpg

dscn9530.jpg

Портата на входа на парка са оригинални и prosty.Rezba дърво се представя много умело.

dscn9531.jpg

Това местообитание на различни видове луксозни Agaves, сега се сложи в ред и повторно изготвен. Agave начин вече изкопал, и все още ми на улицата.

dscn9532.jpg

И тук влиза на територията на японската чайна.

dscn9533.jpg

dscn9534.jpg

На входа на къщата чай, който е стилизиран мощност vody.Krasivo.

dscn9535.jpg

От верандата на къщата за чай е езеро през лятото е твърде много злато и красива ryby.Eo всички нахранени и тя е много растат през лятото.

dscn9536.jpg

dscn9537.jpg

dscn9538.jpg



dscn9540.jpg

dscn9544.jpg

От парка, нашата телевизионната кула се вижда, тогава има красив аквапарк.

Старите дървета са много високи, но сега изглежда короната naryadno-- есента.

dscn9548.jpg

dscn9552.jpg

dscn9555.jpg

dscn9556.jpg

dscn9564 _-_ kopiya.jpg

dscn9566.jpg

dscn9567.jpg

dscn9560.jpg

Пауни и гълъби работят на среща, така че те да ни се доверите.

dscn9579.jpg

dscn9586.jpg

И това са някои храсти, които просто не могат да помогнат opredelit.Devochki.

Розови прицветници есенни декорация kusta.A също си въобразяват, че всичко ще е бяло с цъфтежа (пролет), може би това е чудо.

dscn9589.jpg

dscn9583.jpg



dscn9592.jpg

Тази година трябва да опитате - byaryshnik, но ние не го разбирам.

dscn9581.jpg

dscn9596.jpg

dscn9599.jpg

dscn9603.jpg

Лиана, толкова стар и мощен, той се превърна в едно произведение iskusstv.Vetsya има много по-голяма височина, листата са все още видими отдолу.

Ти не знаеш тези растения? През пролетта, разбира се, ние ще се върнем и да попитам за работниците, но най-вече не го направят услуга парк znayut.Tolko.

dscn9608.jpg

dscn9610.jpg

На езерце ириси маса езерце, красиви зърна, както и изкуствено езеро с водни лилии, те са в латентно състояние.

dscn9613.jpg

dscn9616.jpg

dscn9619.jpg

dscn9624.jpg

dscn9628.jpg

dscn9629.jpg

dscn9631.jpg

dscn9639.jpg



dscn9640.jpg

dscn9643.jpg

dscn9647.jpg

dscn9649.jpg

dscn9651.jpg

Това растение е като дърво на Адам, но в същото време като neznakomo.Vot voprosov.Mozhet каталпа? Погледнете в мрежата и пишат.

dscn9653.jpg

dscn9656.jpg

dscn9660.jpg

dscn9665.jpg

dscn9671.jpg

dscn9672.jpg

dscn9675.jpg

Yucca ни харесва плевел trava.Vsyudu rastut.I разцвет и миризма.

dscn9673.jpg

dscn9676.jpg

Ivy преплетени с градината.

Това са гъсталаци зеленика около цялата територия, дори едно цвете намерен.

dscn9679.jpg

Японска дюля е разбира се и красиво цвете разцъфтя.

dscn9680.jpg

dscn9682.jpg

dscn9683.jpg

dscn9690.jpg

dscn9691.jpg

dscn9693.jpg

dscn9702.jpg

Видео: Япония. 1) В края на Сакура "Чери" Garden Shinjuku

dscn9705.jpg

dscn9707.jpg

dscn9710.jpg

dscn9714.jpg

dscn9718.jpg

dscn9720.jpg

Река котва близо до територията на японска градина.

dscn9723.jpg

dscn9724.jpg

Преди срещата, цялата любов Васил.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Великолепието на Butchart GardensВеликолепието на Butchart Gardens
Подаръци слънчево ТашкентПодаръци слънчево Ташкент
Кленове необичайно за средната лента РусияКленове необичайно за средната лента Русия
Растителни елементи на японска градинаРастителни елементи на японска градина
Как да създадете японски градинска масаКак да създадете японски градинска маса
Mandarin у дома - вашата японска градинаMandarin у дома - вашата японска градина
Bon-Кей - японска градина в умален видBon-Кей - японска градина в умален вид
Японска градина Кайзерслаутерн: парче от Япония до ЕвропаЯпонска градина Кайзерслаутерн: парче от Япония до Европа
Червен кленЧервен клен
ЯпоникаЯпоника
» » » Японска градина в Ташкент --zalog добро настроение
© 2022 ProSadGuru.com