ProSadGuru.com

От всичко по малко, и разбира се за Phalaenopsis

Здравейте скъпи приятели! Днес беше силен дъжд и едно пътуване до време страната otmenyaetsya.Poyavilos да разговаря с vami.Pervym бизнес TANEKO искам да ви благодаря за писмото, което тя ми изпрати семената на Chlorophytum Зелен Оранжев и зелена, както и циклама фентъзи, които имам дълга mechtala.Kazhdoe сутрин отивам на дъщеря си nyanchit внук и всеки път, когато мине покрай прозореца на една къща и имаше огромен прозорец през зимата циклама с огромен червен tsvetami.Chesno завист, тя не fantaziya.Semena Таня опаковани толкова добре, че никога няма да dodumalas.Vot поглед.

Видео: Начало Vlog: украса на къща, въпроси, и разбира се котката!

Още веднъж, много благодаря на вас Таня.

На другия ден, мина покрай цветарския магазин и мина tak.Nastroenie plohoe.V магазин ново tsvetochki.Vzglyad паднаха Phalaenopsis .Uvidala луничаво малко Phalaenopsis, цена не е скъпо, но не и евтин 500 rubley.Kupila дарбата си, за да развесели.


Но както винаги, когато ви отведе у дома са minusy.Orhideya е свръх време на транспорта, тя вече се излива в магазин и не се развие напълно цветя, пъпки Страхувам се, че това ще се рестартира и ще трябва да почака за цъфтящи followingManufacture skoro.Mozhet не някой да ми каже дали е налице това, което означава, че за да помогне на орхидеите в този случай? корените не са лоши, оставя прекалено.

Видео: Начало и бродерия dela.Prazdnuem 08 Март!

Не веднъж съм се оплаква от черни листата на Spathiphyllum и антуриум Обадих nespokoystvie.Delo, че след покупката не съм го премахнете напълно транспорт почвата и особено на долната едното, и другото на цветето бяха черни listochki.Reshilas peresadila.Spatifillum и засадени в земята Citrus. върху опаковката е написано за Spathiphyllum начин в това основание аз седя и ktenante.Vidimo цвете на тази земя, бе dushe.On разцъфтя.



Anthurium трансплантирани твърде tsvetuschiy.Risknula.Grunt vzyada орхидея цветя schaste.V това основание кора е по-голям, отколкото в други grunte.Dobavila малки парчета пяна и шепа пръст за Saintpaulia, там също е написана за anturiumov.Anturium хвърли нова tsvetonosy.Hochu каже че при трансплантирани, обърна внимание на стария земята, които се събраха, кора беше перфектна sostoyanii.Schitayu, че могат да бъдат трансплантирани антуриум и две goda.Kora не се разпадна на прах, след като един goda.Esli аз незабавно отстранени РОД nsportirovochny земята, трансплантацията след една година няма да nuzhna.Grunt и корени бяха zdorovye.Tolko твърда почва в основата не даде дишане kornyam.Grunt почиства дървена пръчка докато не се препоръчват TANEKO но polozhitelnyy.Esche резултати означават, че цъфтежа антуриум възможно трансплантация.

В допълнение, растежа отиде да zamiakulkas.V едно гърне съм събрал всичко, което е нараснал от листа, плочи и kartoshinu отглеждат когато тя ме изпълни и zamiakulkas .I извади kartoshinu, нарязани гниенето, суха и се слага в общ фонд.



Стари посадъчен материал, а именно една чиния, която стърчи встрани, докато културата, след като soovsem пожълтяват, само.

Все още имам ужасно създание, това Phalaenopsis в reanimatsii.Kak казах, приятелката му даде docheri.Falenopsis умира, той гние korni.Ya по старата схема е отстранил упадъка, използвани в fitosporin третира гниене zelenkoy.A тъй като остана сам корен, засадени в малки teplichku.

След като корените са ли нови, аз teplichku отстранен, но изглежда, Phalaenopsis neustoychivo.Prishlos си струва да се grunta.Okazalos че останалите корен, твърде лош, и да го отстранят, заедно с долната част sheyki.Ostalas kultyshka че prizhgla zelenkoy.Tak като няма корени, листа го zasushila.Novye корени, нови listya.Teper този беден човек пусна нова страница и оставени с нови корени и един listom.Tsvetenie ще изчакат около година и половина или две по този начин.нахален

Това е всичко, ми delishki.Spasibo моят добър, че ако сте чели, какво пиша тук.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Орхидеи в моята къща или как да живеят скъпи в централната част на РусияОрхидеи в моята къща или как да живеят скъпи в централната част на Русия
Дълго търсене за опазване на Phalaenopsis изпълненоДълго търсене за опазване на Phalaenopsis изпълнено
Как е Phalaenopsis за трансплантацияКак е Phalaenopsis за трансплантация
Отглеждане Phalaenopsis ОрхидеиОтглеждане Phalaenopsis Орхидеи
Наистина кралското цвете орхидея PhalaenopsisНаистина кралското цвете орхидея Phalaenopsis
ЦикламаЦиклама
Дата на раждане една чудесна почивкаДата на раждане една чудесна почивка
Моят зелен и цъфтящи новиниМоят зелен и цъфтящи новини
Любовта на живота или прераждане PhalaenopsisЛюбовта на живота или прераждане Phalaenopsis
Phalaenopsis OrchidPhalaenopsis Orchid
» » » От всичко по малко, и разбира се за Phalaenopsis
© 2022 ProSadGuru.com