ProSadGuru.com

Четиридесет и осем часа топло пружина

Добро утро, всички, които от време на време надникнем гъделичкат нервите си с четене на блогове на нашия гей приятна компания цветари.

Това, което искам да пиша сега, но цялата ни пролет zhe.Gde вас? Сили dozhidayuchis.I изведнъж не разполагат с 15, една и съща schaste.Srazu блъсна в градината, да достигнат за всичко, което ще ви помогне да въведе ред на първия zemle.Nebo небе, ясни, никакви облаци. Fresh топъл въздух веднага отлетя птици свиреха и всички наведнъж. Аз премахнете старите листа, клонки pozhuhshie, podmerzzhie храстите. Това е моята градина днес.

В първата снимка къдрава върба с клони, клонки се използват за украса на букети.

Тромпет.



И тук е рекордьор --- първо Fialochka сред старите почернели листа - на слънцето, на слънце повече.

За информация - така изглежда хинап --- много красив и ценен растителен.

dscn3837f.jpgSedum.



dscn3831f.jpg

Това са любимите ми три чемшир храст, те са много години, имам ги нарежете нашата форма piramidki.Zimuyut лесно без проблеми.

Видео: 48 часа / Мистерия - "Мистерията Mesa County"

dscn3832f.jpg



Власатка също не страда от студа, няколко дни преди вдишват топли и стават все по-цветни.

dscn3833f.jpg

Euonymus пълзящи groundcover, презимували без postradav.Kissa ми озадачени --stolko миризми където идиот?

Видео: 48 часа / Мистерия - "мечтая убиец"

dscn3838f.jpg

Видео: Денис Майдан - 48 часа (официално видео 2013)

Отнесени са чудесни два дни, градината се променя бадемови пъпки ръба ratsvetet растат върху очите. Но февруари може да ни даде и застудяване и най-неприятните за нищо не може да бъде събуден растения тук zamorozki.No podkorrektirovat.Budem Надяваме се, че пролетта скоро ще се спука и да ни покрие цялата красота на твърди и мирише и неспокойни трели на птиците.

Досега всичко, което ще кажа, благодаря ви и ще се видим скоро!

Видео: 48 часа / Мистерия - "главният заподозрян"

Васил всичко любов.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Goat върба или върбаGoat върба или върба
Производство WalnutПроизводство Walnut
Китайски хинап или хинапКитайски хинап или хинап
Verbochka от ЦветницаVerbochka от Цветница
Същата krotosha!Същата krotosha!
Хинап замръзване не се страхуваХинап замръзване не се страхува
Малко слънце или моята малка жълтаМалко слънце или моята малка жълта
Люляк около къщатаЛюляк около къщата
ТромпетТромпет
Новият завод в моята градина: коза върба или Bredin (ИваНовият завод в моята градина: коза върба или Bredin (Ива
» » » Четиридесет и осем часа топло пружина
© 2022 ProSadGuru.com