ProSadGuru.com

Екзотични мечта!

Здравейте на всички! Много изпусна на сайта, за съжаление свободно време е малко, дори проблеми с интернет, много искам да покажа и да каже,но днес аз искам да посветя отделна публикация история за един много интересни, екзотични растения, по-точно на лозата ...

Видео: Destiny Class Екзотични оръжия - мечтата на отбора (Funny Gaming моменти)

Дълго исках да се сдобият с това, което някои необичайни rastyushku, че нито един такъв не е бил мислене и искам-Mandarin там, лимон, също и те не са толкова екзотични, докато не видях с какъв апетит яде моето бебе киви за него екзотика, нито един от приятелите у дома да направя не videla.Reshila киви експеримент и се поставят върху успеха на това начинание не е особено надяваше, но все пак е отнел дъщеря ми парче киви, и стана voplaschayuschy мечтаят в реалност, за да започнете да отделя малки черни семена от пулпа внимателно се промива с вода и се засаждат Gorshechny до мястото, където съм израснал палмово дърво, и се превърна zhdat.Zhdala съм около две седмици, и най-накрая се появи ценени вериги за три неща, които говорят за радост не знаеше граници, макар и не за дълго време трябваше да бъде щастлив-наведе моите екзотични мечти ,, ,, от неизвестна причина .... Ами аз мисля, не се разраства екзотичен и безопасно да забравите за лошия ми eksperiment.No както казват мечтите се сбъдват, а не само srazu.S идването на пролетта, когато е топло, почти всички от моя rastyuhi ход на лоджия, и същия съд палмово оказа твърде tam.Vot след това тя започна, проверка зашити чудо започва да се покачва ,, моите екзотични мечти ,,, аз искам да видя, че всичко отиде по това време от особена важност не дава, мислех, че радост отново, не за дълго време, и цялото внимание udilyalya палми поливане, пръскане, душ веднъж седмично, а, екзотични мечти ,, взеха участие във всички процедури, стоманени киви растат стремително изминалия месец се появи 3 листовка, стана близо до тях, в непосредствена близост до палмово дърво, с което решение се отлага, избран 5-красивите образци бяха насядали в gorshkam.Peresadku преместен добре, не капризна, не растат толкова бързо, колкото бихме искали, но те растат ...

Ето това е моята мечта ,, ,, екзотично:



Сега искам да доведе до по-малко от моята история, така че нека да кажем, личен опит:

Видео: Kingdom Hearts 3DS плейъра на YouTube: Sora и екзотична мечта Riku е

1.U някой да се изкуши да расте киви в дома, предупреждава, че трябва да се запасите ангелското търпение,като разсадът не могат да се появят в продължение на няколко месеца, така че е най-добре да се засадят киви с някого в квартала, и расте киви не са толкова бързо, особено на етапа от котиледона листа.

2.Peresazhivat само когато poyavyatsya истински листа, корен от киви poverhnostnaya- всичко, което трябва да се направи много akkuratno.Kogda трансплантирани почва взеха гъвкави, направих дренаж, като цяло не primudrostey.



3.Kivi като изобилие поливане и пръскане.

4.Pro осветление само да кажа, че моята киви са на източния прозорец и се чувстват добре.

5.Podkarmlivayu много рядко, все още се страхува да експериментира.



Може ли някой да ми каже, че за тор? Кой да избера? Ще съм изключително благодарен.

Видео: Сградата Sims 3 Къща - Екзотик Дрийм 4 - Speed ​​Build

6.Nuzhno дори да мисля за такъв момент като подкрепата, все едно киви е лоза.

В тази връзка, отново въпросът за вас драги ми, какъв по-добър подкрепата да избера?

По това вероятно всички Чакам вашите съвети ...

И в заключение искам да кажа, че мечтите се сбъдват !!! Желая на всички вас, да сбъдват мечти и отговаря на желанията !!!

P.S: Сега има още една мечта опитате домашно приготвени екзотични плодове)))))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Мога ли да растат Feijoa домаМога ли да растат Feijoa дома
Kordilina киви - отлична стая украсаKordilina киви - отлична стая украса
Киви и ActinidiaКиви и Actinidia
Ние растем киви къщаНие растем киви къща
Допринесе за съживяване стая kordilina кивиДопринесе за съживяване стая kordilina киви
Shprekeliya - подут екзотичниShprekeliya - подут екзотични
Цветя от различни семенаЦветя от различни семена
Зимна хижа забавно: нека да се опитаме да расте от семена на киви!Зимна хижа забавно: нека да се опитаме да расте от семена на киви!
Като порасна Actinidia (киви семена отКато порасна Actinidia (киви семена от
Проблем тя решаваПроблем тя решава
» » » Екзотични мечта!
© 2022 ProSadGuru.com