ProSadGuru.com

Crassula или пари дърво

Ако някой трябва да попитам: Смятате ли, расте Crassula дома?. Тогава със сигурност любител производител отговор: Какво е това?. Ако попитате - Имате ли вкъщи пари дърво, а след това положително отговори на по-голямата част.

Crassula

В крайна сметка, това дърво е много красив, непретенциозен, а също и да донесе късмет и богатство. Аз също имам Crassula, и това е най-любимата ми кутия, защото тя интересни, месести, сочни и зелени листа.

оставя Crassula

И, за да привлече на паричните потоци по няколко начина - погребе монета в земята, която се разраства Crassula или povyazhite дърво червена панделка.

В грижата за това дърво е непретенциозен. Единственото нещо - това е горещо през лятото или да я премахнете от преките лъчи на изгарящото слънце, или по-често - няколко пъти на ден, спрей, в противен случай листата ще изсъхнат.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Ние растем с пари дървоНие растем с пари дърво
Пари дърво - символ на богатство и просперитет в къщатаПари дърво - символ на богатство и просперитет в къщата
Цвете CrassulaЦвете Crassula
Crassula пари дърво или дървоCrassula пари дърво или дърво
Jade - моята парична богатствоJade - моята парична богатство
Aichryson Crassula и сега те ми трябва !!!!!Aichryson Crassula и сега те ми трябва !!!!!
Crassula пари дървоCrassula пари дърво
Домашна Money Tree - Crassula Crassula илиДомашна Money Tree - Crassula Crassula или
CrassulaCrassula
Дървета с пари: Фън Шуй в действиеДървета с пари: Фън Шуй в действие
» » » Crassula или пари дърво
© 2022 ProSadGuru.com