ProSadGuru.com

Ириси цъфтят през февруари

Видео: Ириси в разцвет

Ириси цъфтят през февруари

Така че можете да се насладите на тези прекрасни цветя през зимата, да се грижи за него сега. Веднага след като снегът се топи и първите издънки показват ириси, I изкопае силните образци и трансплантирани в легло с добре оплодени почвата.

Видео на февруари. Сочи разцъфтя. мимоза



С нарастването наторяване с азотни торове, поливане, в насипно състояние, плевене. Всички стрели цветя са отстранени, за да ирисите не цъфтят през тази година, и се спряха. Чрез торенето есента спирка и поливане.





Преди замръзване копаене растения и трансплантирани в по-големи саксии, стари саксии, че е под ръка. Сложих в мазето до края на ноември.

Видео: Blooming брадат Iris. Те могат да бъдат сравнени с орхидеи. Най май Blooming Iris

В началото на декември, аз извадя корените и започват да се вода, повишаване на температурата до 12-15 градуса. Те бързо отиде на растеж и през февруари изобилие разцвет, като възхити й меки красиви цветя. Това е - един от любимите ми цветове. В моята градина, цялата колекция на ириси. В началото на пролетта, по време на цъфтежа си рядък минувач спира близо до дома ми ги възхищавам.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Отглеждане на ирисаОтглеждане на ириса
Iridodiktiumy - луковични ирисиIridodiktiumy - луковични ириси
Луксозни ирисиЛуксозни ириси
Ириси: посадъчен материалИриси: посадъчен материал
Iris на вилатаIris на вилата
Брадат Iris: CareБрадат Iris: Care
Как да си купите брадат ирисиКак да си купите брадат ириси
Iris pumilaIris pumila
Iris японика - градинска украсаIris японика - градинска украса
ИрисиИриси
» » » Ириси цъфтят през февруари
© 2022 ProSadGuru.com