ProSadGuru.com

Разделят далии

Видео: далии - разделението на клубените. Част 2 - За Манекени

разделят далии

В началото на април, в зависимост от метеорологичните условия, извадете си далии от магазин, гледката и да започне да се разделят големи коренища далии и тези, които искат да се разпространяват. Внимателно се изрязва с нож и филийки поръсени с пепел. Насадих в кутия с торф или дървени стърготини.

Така, че е възможно да се получи допълнителна и засаждане, и храстите за по-ранен цъфтеж. В открито място се засаждат веднага след като заплахата от измръзване е преминал. В случай на покриване на внезапен спад в температурата през нощта точково в два слоя.



Допълнителна грижа чрез разделяне далии се превръзка. Тук най-важното - не прекалявайте. Когато прекомерни хранене азотни торове, които получавате обрасъл храст силно листни зеленчуци. Всичко трябва да бъде умерено.



Аз оплоди си далии два пъти. След като лопен (1:10), където храстите ще се издигат на височина от 20-30 см, за втори път преди началото на цъфтежа тор комплекс готов за работа (което аз намирам в продажбата, "Агрикола" за цветя, например). И, разбира се, чрез изкопаване на почвата в процес на подготовка съм като изгнила тор и 1 супена лъжица. пепел. Важен техника в грижата на жартиера далии храсти.



Опитайте се да кацне му вила, в цветна леха в близост до къщата на село, тези очарователни цветя и ще видите света по различен размисъл.

Видео: Разделяне klubnekorney далия

разделят далии

Между другото ... Dahlia - символ на гордост, розово - това означава мир и спокойствие. Според древните китайски учения на Фън Шуй от далии, можете да подобрите емоционалното въздействие на околната среда. Сложете в определено място на градински цветя подходящ цвят.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Съхранение на грудки от далииСъхранение на грудки от далии
Отглеждане далииОтглеждане далии
Запазване на корените на далииЗапазване на корените на далии
Как да расте далииКак да расте далии
Съхраняване на далииСъхраняване на далии
Моите далии - забавни момчетаМоите далии - забавни момчета
Засаждане далииЗасаждане далии
Как да расте далииКак да расте далии
Прости земеделски техники от далииПрости земеделски техники от далии
Съхранение на грудки от далииСъхранение на грудки от далии
» » » Разделят далии
© 2022 ProSadGuru.com