ProSadGuru.com

Защо не цъфти Декабристкото?

Видео: Не пипайте цветята Decembrists, което не им харесва

15616986335730efa60cb328.10566725

Dekabrist за мен беше цвете възрастен. Бившият собственик просто се отърва от него, тъй като растението в продължение на много години не цъфти.

Поради липса на опит, аз веднага трансплантирани новия си домашен любимец в тежка мазна основа. Цвете болен, а след това отиде в активен растеж, но не цъфтеше. Тогава аз го постави в близост до батерията. Decembrists това не се харесало на всички.



По съвет на един съсед поливане си чай инфузии, яйца и дори водата в аквариума. Но все още не пъпките се появяват. Решавайки, че имам "погрешно и не-цъфтящи" Декабристкото, аз го оставят на мира, а той взе две години ... и съвсем неочаквано цъфнало!





През септември, аз бях далеч на почивка, и едно цвете стои отворена тераса. Нощен температура падне до 3-5 градуса, и, разбира се, той е забравил да води. От централата не е получил необходимото време за почивка.

Dekabrist обича земята, не е трудно да имат добра водонепроницаемост. Заслужава го цяла зима на хладно място на перваза на прозореца, а през лятото - на балкона, но не и в пряка слънчева светлина. Аз организира му Декабристкото всяка година спящ период, и той прекарва няколко месеца редовно ме радва изобилен цъфтеж.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Грижа ДекабристкотоГрижа Декабристкото
Отглеждане Schlumberger или как да се помогне на своя "Decembrists" дават цвятОтглеждане Schlumberger или как да се помогне на своя "Decembrists" дават цвят
Schlumberger (Декабристкото развесели зиматаSchlumberger (Декабристкото развесели зимата
ДекабристкотоДекабристкото
Dekabrist!? Octobrist!? Може би kruglogodist!?Dekabrist!? Octobrist!? Може би kruglogodist!?
Растение Декабристкото - един от малкото цъфтящо зиматаРастение Декабристкото - един от малкото цъфтящо зимата
Нашата очарователни Декабристкото!Нашата очарователни Декабристкото!
Моите DecembristsМоите Decembrists
Dekabrist у домаDekabrist у дома
Представям ви колеги Decembrists!Представям ви колеги Decembrists!
» » » Защо не цъфти Декабристкото?
© 2022 ProSadGuru.com