ProSadGuru.com

Как да запазим тдгаешз

Видео: AGV Поли - Карикатури за автомобили - Как да запазим дар тайна - нова серия! сезон 2

Как да запазим тдгаешз

На сайта ми се разраства тдгаешз, или както я наричат ​​- "нощ красота". Фактът, че неговите цветове се разкриват само вечер, около 16 часа, след като рецесията горещината на деня и затвори с настъпването на следващия ден, след около 9-10 часа. В облачно време, остава отворен през целия ден.

Очарованието на Mirabilis е аромат, който изпълват въздуха със своите цветя. Този аромат е толкова фин и приятен, че може да има положително влияние върху настроението на човека. Завод светлина и топлина, любов.



Mirabilis - многогодишно, но в средната зона се отглеждат само като годишен трева. Въпреки това, аз успявам да се запази този завод в продължение на много години.

Видео: Как да сте здрави? - Жак Фреско - Проектът Венера

Korneklubnimirabilisahorosho да се развива, е необходимо да се хълм растения и хранени фосфор-калий торове (азот не трябва да се отнесе - са зле съхранявани).



Как да запазим тдгаешз

Кореновата система на Mirabilis - korneklubni черно, който от есента расте до 30 см и е с формата на огромни "рогатите" моркови.



Аз копаят korneklubni Mirabilis през есента, като в същото време с далии. Надземната част на растението в този момент лесно да избухне в основата на кореновата шийка. Korneklubni разпадне, така че трябва да се работи внимателно. Аз ги съхранява в мазето, в пясъка.

Как да запазим тдгаешз

И през пролетта, през април, след щателна проверка, те могат вече да бъдат засадени в контейнери на терасата. От засаждане на открито място трябва да се изчака, докато топлото време устойчиви.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Night Beauty - тдгаешзNight Beauty - тдгаешз
MirabilisMirabilis
Поливане правилаПоливане правила
Crocus цветя: функции за засаждане и поддръжкаCrocus цветя: функции за засаждане и поддръжка
Праз-лукПраз-лук
Знам всичко за дивата розаЗнам всичко за дивата роза
Как да расте едно цвете нощ красота: функции, озеленяване, грижиКак да расте едно цвете нощ красота: функции, озеленяване, грижи
Echinocystis: красива, но "бесен" украса пейзажEchinocystis: красива, но "бесен" украса пейзаж
Поливане и стимулиране на цъфтежа SaintpauliaПоливане и стимулиране на цъфтежа Saintpaulia
MirabilisMirabilis
» » » Как да запазим тдгаешз
© 2022 ProSadGuru.com