ProSadGuru.com

Въпросът за читателите - експерти отговорят

Тиквичките от открити площи: как да се грижат за nimi.Otvet специалист

Видео: Джордж Сидоров в Москва. Отговори на въпроси на читателите. Концертна зала "Мир", 01 февруари 2014 г.



Всеки летовник е оставил историята на това как е израснал извънредно тиквички и снимки от вилата красив. А производителите на начинаещите препоръчва да се провери на съвета от експерта.

Защо жълти лук и чесън?




В последните 3 години не съм бил в състояние да растат лук и чесън. Onion расте толкова зелен, с сладък, но с течение на времето - времето започва да пожълтяват и да изчезне. Аз правя, и поръсени с пепел, и червен пипер обработват - нищо не помогна.

Видео: Torsunov OG Кой е Святият Дух? Отговори на въпроси. Фестивал Добротата 10.03.2015

Това щеше да продължи, най-вероятно, до тогава ...Как да си направим плодове лимон?
Добре дошли! Обичам лимони растат, но по някаква причина, те не дават плодове в мен. Най-старите от 18 години, той е нараснал от камък, но той никога не е разцъфтя. Чух, че те са присадени. Моля, кажете ни какво можем да направим и как ...здравец листа започват да пожълтяват, каква е причината?
И още един въпрос относно здравец: листа започват да пожълтяват, не падне и просто да стоя в жълто. каква е причината и какво поливане обича здравец?Как да се генерират пари дърво?
Имам пари дърво ... пропусна, като не знаят към момента на учредяване на короната ...Защо драцената суха и листата падат
Основната причина, че стаята на драцената листата пожълтяват и окапват се крие в ...Защо драцената, граничещи не изглежда като дърво?
Би било желателно да има стволови Dracaena се изправи и не изглежда като бум ...Защо умират в приземния чителят?
Бих искал да се консултира с Вас за звездички. Много любители на тези цветя, но аз съм се разболее наскоро и вече е починал в земята. Знам, че това е вирусно заболяване. Как мога да се справят с него, като се има предвид, че е постоянно променяща се проведе под цветовете не са възможни?Какво добро е метод, където леглата билки растат през дървената решетка?
Чуждестранен сайт попаднах на снимки на невероятни леглата където билки растат през дървена решетка. Кажете ни какво е добро, този метод и как най-добре да се организира всичко? Има ли някакви недостатъци? Има ли някакви разлики в сравнение с растежа на обикновена градина? ..Защо гнил чесън?
Засадени в саксия на перваза на прозореца чесън (за зелено), а той беше малко покълнали и цялата гнило. Защо? Какво да правя сега? ..Удобства daylilies нарастващите
Днес ние продължаваме темата daylilies, че Александър заемат значителна част от територията на страната. Но той ежегодно обновява своята колекция от около двадесет сортове, и се опитва да "опитоми" Новият ...Пригодност китайски краставици за ецване
Аз растат краставици в продължение на много години. Тяхното разнообразие е просто невероятно. Prompt, дали китайските краставици за последващо подход за опазване? ..Как да изберем градина храсти?
Въпрос: Чух, че градински храсти трябва да се избират внимателно, са истинските агресори. Нищо за това аз не знам ...Защо люляк листа се появяват бели петна?
Въпрос: Какво се случи с люляците? На здрава, добре нахранени люляк храст без видима причина на един клон листа стане хлоротичен и малки. Защо се случи това? ..Земеделска земя
Q: Какво става, ако краставиците в оранжерията произвеждат стерилни цвете и не яйчника?Когато отстранен от летни сортове дърво ябълка?
Когато трябваше да стреля от дърво ябълка летни сортове? Имам тези две: "Papirovka" и "Mantet". Аз често закъснява с събиране и презрели ябълки се превърне в безвкусен памук ...

1 2 3



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Стайни растения каталог със снимки - удобна форма на извличане на информацияСтайни растения каталог със снимки - удобна форма на извличане на информация
Тиквичките от открити площи: как да се грижат за nimiotvet специалистТиквичките от открити площи: как да се грижат за nimiotvet специалист
Чесън на фураж през пролетта и лятотоЧесън на фураж през пролетта и лятото
Въпроси за цветя чакат отговориВъпроси за цветя чакат отговори
Засаждане на пролетта чесънЗасаждане на пролетта чесън
Тъй като аз вдигна първата ми лимонТъй като аз вдигна първата ми лимон
Майсторски клас на 24 август 2014 г. г-н правила и особености на поливане в горещо времеМайсторски клас на 24 август 2014 г. г-н правила и особености на поливане в горещо време
ЧесънЧесън
Покълнали семена, и какво следва?Покълнали семена, и какво следва?
Въпроси и отговори за растенияВъпроси и отговори за растения
» » » Въпросът за читателите - експерти отговорят
© 2022 ProSadGuru.com