ProSadGuru.com

Шипка в снимката и отглеждането му в градината

шипки в снимката

шипки в снимката

Мисля, че всичко от детството знаете шубраци. През пролетта и лятото дива роза разцъфтява нежни и уханни цветя, а през есента на храсти му, покрити с ярки оранжево-червени плодове.

С поглед към дивата роза на снимката, вече е възможно да се предположи, размерите на този храст: тя расте на височина от един метър, за да три, склонни към разклоняване.

Известно е, че шипка съдържат много голямо количество витамин С Знаейки тайните на отглеждане на растението, е възможно на мястото винаги има този природен лечител.



Шипка в снимката на градински участъци често са заловени засаждат на по-голяма височина. За този храст е леко повдигната над главната повърхност на мястото на партерния кацане е най-добрият. Тя трябва да осигурява диви розови храсти добро осветление.



Трябва да отговарят на някои почви и препоръка: сложи шипки в плодородни райони с добър дренаж. В равнините, където е възможно и дори напукване напукване, машини, шипки, не е необходимо и здрав ли е растение няма да могат да растат в такива условия.



Грижа шипка е проста: Растението изисква разхлабване на почвата, редовно поливане, рязане мъртви или слаби клони.

Препоръчително е да се образува храст шипка на около 15-20 издънки, оставяйки клоните на различна възраст. Около възраст от 7-10 години на плодните клони се намалява, защото трябва да бъде радикално се подмлади шипка храсти.

Hit шипки са основно три вида вредители: акарите, листни въшки и листа. Защото само в случай, че трябва да се запасите на наркотици от тези групи вредители.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Шипка - Бодлива лечителШипка - Бодлива лечител
Как да варя шипкаКак да варя шипка
Шипка: засаждане, грижи, отглежданеШипка: засаждане, грижи, отглеждане
Отглеждане дива розаОтглеждане дива роза
ШипкаШипка
Противопоказания на дива розаПротивопоказания на дива роза
ШипкаШипка
Колко полезна шипка?Колко полезна шипка?
Аз не може да бъде една роза ...Аз не може да бъде една роза ...
Шипка по време на бременност и ползите от негоШипка по време на бременност и ползите от него
» » » Шипка в снимката и отглеждането му в градината
© 2022 ProSadGuru.com