ProSadGuru.com

Пари дърво с листа

Като цяло, аз като голям любител и почитател на палмите, никога не се обърне внимание на нея, и дори не мисля да расте едно дърво пари, защото съм голям фен на високите и разпространение на цветя, отколкото настолни вази. Но се оказа, че дори и без да мисля за него, аз станах собственик на цветето като дърво пари, а ти разкажа повече повдигна самото цвете с малък зародиш, а по-скоро с листо.

Leaf този специален дом с мен, аз няма да се роди. Много просто от чиста случайност, че аз явно докосна чанта в офиса на нотариус цвете и пари листа дърво падна право в чантата ми. Намерих парче от 2 дни след инцидента, а просто приема като добър знак (тези пари дърво оставя сами ще чуете и в чантата ми) не реши да се хвърли парче от него vtyknut в земята под огромната си kitaystkuyu роза.

Rosa I полива, ако е необходимо, и с него става по-вода и да го оставя. Той достатъчно странно в момента за мен защото, не муден и аз просто не обръщат много въртящ момент върху него, без да докосвате или смущаващо. Но това, което беше моята изненада, когато след около един и половина месеца листа не само изсъхнали, но също така е дал малко повече ярко зелени мъниста до него. Тези мъниста са били нищо повече от една много млада за пресни листа.


Отърви се от тези микроби не можех, защото малко парче хартия е наистина всички сили, които се борят за живота си и са оцелели такива тестове (два дни в една торба, кълняемост в земята, а не във вода и като цяло неподходящ грижи), освен да се отървем от пари дърво който се опитва да го отглеждат наистина не харесват, защото поличба за парите и дървото пари, аз все още са склонни да вярват. Така че изчакайте малко, докато си намеря по-силни млади листа на растението, трансплантирана отделен съд с добра почва и го вдигна дясната тор.

Сега ми пари дърво расте достатъчно бързо, дай тук такива прекрасен нови листа само веднъж на всеки две седмици, така че да се разбере, че темпът на растеж не е много малък.





Е, както можете да видите в следващата снимка на цвете се чувства страхотно, това ме радва с дебели сочни листа, в които видях красотата на това растение, което по-рано и не обръщат внимание, а по-скоро той просто не забеляза.

Скоро (около месец) за вашето дърво, аз планирам да трансплантация, Надявам се, че ще искате да го и едно цвете с още по-голяма сила ще се премести в растежа на, а заедно с него и да вземат моите финанси.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Пари дърво (Crassula: грижи у домаПари дърво (Crassula: грижи у дома
Ние растем с пари дървоНие растем с пари дърво
Историята на един "пари дърво"Историята на един "пари дърво"
Дървета с пари CrassulaДървета с пари Crassula
Пари дърво пари !!Пари дърво пари !!
Пари дърво в къщата миПари дърво в къщата ми
Crassula пари дървоCrassula пари дърво
Пари дървоПари дърво
Дървета с пари за пари?Дървета с пари за пари?
Crassula, Crassula, пари дървоCrassula, Crassula, пари дърво
» » » Пари дърво с листа
© 2022 ProSadGuru.com