ProSadGuru.com

"Пълен" китайска роза

С такъв завод като китайците роза имам известни от дълго време, тъй като растението е много често, и че е много често искали да пазят в залите на различните институции, но това, което беше моята изненада, когато му приятел вкъщи, видях, не обичайните китайците повишиха с цвете грамофон и роза, която е покрита с гъсти пълнени цветове, подобни на пола циганин. Това е от този момент можем да кажем, розата е цвете за мен, което ме порази, и направи, за да се спазват.

Видео: Козметика с Китай, които използвам

Веднага покаже своя цъфтеж. (Така цъфтеж са моята собствена повишиха soglasites- много хубави).

Първото нещо, което попитах разбира издънка от приятеля си и го помолих да ми каже как да се грижи за това цвете правилно. Когато познатото ми откъсна една малка издънка на едно цвете, казвам най-малко изненадан, тъй като тя се като един вид алчност познато, тъй като тя се изправи беше огромен и приятел може да даде издънка и повече, а приятелят веднага заяви, че успяват по-добре, по-добре да даде корените се малък rostochku.


По съвет на приятел фотосесия сложих в чаша с вода и след една година и половина седмици rostochku появили бели пъпки, които по-късно се превръщат в малки корени. Рощок с корените ми, засадени в саксия с пръст и да започне малко по-разводнена пот на ден. Само няколко месеца, малка издънка превърна в една височина растение от четиридесет сантиметра, а след това рязко се забави растежа си и да не се увеличава през последните два месеца. Както се оказа едно цвете просто иска трансплантация и майка му е гърне си малък. След трансплантация цвете отново направи добър ход в растежа.

Година по-късно, в апартамента ми бе залята растение при мен от време на време с тучна зеленина, но не много ярко зелено. На лятната си цвете съм продължила към балкона, където имаше много слънце и чист въздух. За съжаление, аз не се следи за това, че някои от клоновете, изложени на пряка слънчева светлина, което доведе до листо бич на клоните и листата на разрушаване на слънце засегнати. Промяна малко цвете договореност, така че той би имал достатъчно от слънцето, но това не го изгори, накрая видях розата във всичките му слава.



Листата стават ярко розово, розово много по-бързо започва да расте, и клони са били обхванати не само зеленина, но също така дългоочакваните цветя с много венчелистчета.

Видео: По-лошо от бракониери



Тук е розата по този въпрос.

Видео: 0.5 левги под водата ..

Сега ми се е увеличило с 4-Yoh години. Цъфти почти постоянно, от време на време, като паузи. Зимни зеленина по-малко ярки, но веднага след като там е по-зелена, той веднага се трансформира. Ами цветя рози продължават да изненада и удиви с красотата си, а не само на мен, но и всички хора, които идват в къщата ми.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Отглеждане китайска роза: кърмене, отглеждане, контрол на болеститеОтглеждане китайска роза: кърмене, отглеждане, контрол на болестите
Подготовка за зимата розаПодготовка за зимата роза
Как е възпроизвеждането на хибискус?Как е възпроизвеждането на хибискус?
Rose бодлива - страхотен вкусRose бодлива - страхотен вкус
Китайска роза хибискус и грижиКитайска роза хибискус и грижи
Hibiscus се отглеждат в малки саксииHibiscus се отглеждат в малки саксии
Hibiscus - Китай нараснаHibiscus - Китай нарасна
Моята розаМоята роза
Китайска роза House - красива жител на лесна поддръжкаКитайска роза House - красива жител на лесна поддръжка
Hibiscus - малка китайска розаHibiscus - малка китайска роза
» » » "Пълен" китайска роза
© 2022 ProSadGuru.com