ProSadGuru.com

Не цъфтят баба gippeastrum- или през целия живот на десет години

Видео: Един път с дължина на възраст 10 - Охладете Нула 4 филм

Здравейте скъпи производители! Както знаете, в този пост ще се съсредоточим върху "баба" gippe.Skolko членове вече написани за това цвете, а аз исках да добавите двете ми цента струва. Баба Hippeastrum дойде при мен миналата vesnoy.Otdali за мен с голямо удоволствие, защото от това, че в продължение на 10 години, лук цъфтяха само веднъж. Каза цвете krasnyy.Odin лято крушка достатъчно късмет, за да си правят слънчеви бани в sadu.No дори и след такова място не zatsvela.Ostalnye години седяха тихо в gorshke.Letom повдигна деца и зеленина за зимата zasushivat listya.Detok редовно otsazhivali.Mesto Дадох й балкон. poila, добре нахранени, да чакат tsveteniya.V средата на лятото тя се качи на detki.Listochki бебе от всички страни, аз започнах да се откъсне за сестрата да не се отклоняваме от техния vospitanie.No уви, ме цъфтежа тя никога не се отказа. В началото на септември, реших да го извадя от кутията и я изпрати в леглото със сила.Въпреки че е все още нова и listya.S растеж "баба" Хипо така че не се препоръчват четене в internete.Tri месеца тя лежеше в талаша около balkona.V началото на декември реши, че budit.Vremya, признавам, съм избрал грешен, дългата му zima.Za живот на лук отглежда в труден "петата" Донец .И реших да го изрежете и по този начин да се актуализира Донец.Публикувайте ново расте безпрепятствено koreshkam.Koreshki люк на третия ден след кацане. И само месец по-късно стебла цвете крушка изглежда добре дошли, стига да съм на нея след себе си. И аз имах това и аз се радвам.






Под разгара на момента имам повече и Euharis.Tozhe, толкова повече той perchik.Poyavilsya в моя avguste.Sidel, някак си стана два листа и те не са били прави и дълго и се изви като roga.Srazu виждаше сила в rastyuhi не hvataet.V декември взе една глава лук, не е много, не podrasla.Koreshki аз едва си проправиха път за компанията, също с трудна chiknula pyatku.Nu, obnavila kornevuyu.Posadila не е достатъчно дълбоко, за да следват нейните sostoyaniem.Luka първоначално нарани, otsushit листа.Но малко мисъл, започна да расте. Крушка някак си да стане детска в ширина и листа отглежда прав и не е огъната.Тук мисля, че той може да се организира зимен сън, че е цъфнало всяка година? Но това е друга история.

Дължина на шествие за 10 години: видео

През пролетта и лятото: Когато пъпка лук, е необходимо да се намали tsvetonosy.Mozhno засадени в градината, както са обявени Луис, или пот pobolshe.Metodom perevalki.I най-важното условие е solntse.Gippeastrumy "solntsegloty" и дори го слънцето и да не прелее strashen.Kormila аз ги имам веднъж седмично, водоразтворим тор Lyuks.Pili, яли и се отглеждат на листната маса, за всяка бъдеща дата tsveteniya.Cherez 4list положи скок.
Есента и зимата: След като забелязах, че крушките са вече няма увеличение ще е видима септември, октомври, намалена poliv.V напълно прекратиха polivat.V в края на месеца извади от земята и лъкове са изсушени listya.Eto Вярвам също, главното условие за tsveteniya.Kak само otsushit оставя нож отрежете вътрешния резервоар и прати да спи на хладно място.
Аз gippeastrum три периода: цъфтежа, след цъфтежа натрупване на листата и стъблата на нов раздел и период на почивка. .Zametila ако носа щеше да цъфти, то на първо място има цветни стъбла.
PS: Исках да изчака, докато ми цъфтящи Hippeastrum и едва след това напишете post.Foto vylozhu.Mne непременно най-интересното, което е моя район.


Споделяне в социалните мрежи:

сроден

"Кавалиърс звезда""Кавалиърс звезда"
Hippeastrum - луксозни цветове падатHippeastrum - луксозни цветове падат
Баба не е малък проблем, аз купих прасеБаба не е малък проблем, аз купих прасе
HippeastrumHippeastrum
Такова различно виолетово и някои много стари цветовеТакова различно виолетово и някои много стари цветове
Къде да купя дива круша?Къде да купя дива круша?
Моят gippeastrumМоят gippeastrum
Gippeastrumny бум не е преминалGippeastrumny бум не е преминал
Надявам вила лятоНадявам вила лято
Растение gippeastrumРастение gippeastrum
» » » Не цъфтят баба gippeastrum- или през целия живот на десет години
© 2022 ProSadGuru.com