ProSadGuru.com

За разсад не се разтягат

Искам да споделя моите мисли за това как да се избегне дърпа разсад.

Това обикновено се случва поради две причини: високата нощувка (а понякога дори и на върха и ден) температура и слаба светлина издънки. Създаване на условия в помещението най-благоприятен режим за разсад е възможно с помощта на филмови завеси (по-добре, ако тя е огледало) или дори бял плат завеси.



Аз съм в нощта винаги в долния край на завесата постави на перваза на прозореца, защото топлият въздух се изгуби от батерията и студено, а напротив, остава в разсад област. Ако големи студове на улицата, имам постави завеса между стъклото на прозорец и кутиите с разсад, като по този начин отваряне на достъпа до топлината от батерията.

И вие можете да се мотае в перваза от стаята още една завеса, но фолио - да отразява светлината, което също ще помогне на разсад растат дори и без разтягане.

Е, малко за кълновете. Първите разсад трансплантация (една листа), зеле и домати, аз захванете върха на техния корен. Това е да се гарантира, че той е разклонението. И тогава го зеле дебели брада, корени, което позволява на растението по-добре да се толерира трансплантация. Аз също pritenyat разсад raspikirovanuyu вестници и да го излагат за засаждане само няколко дни, след бране.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Краставица разсад растат като красивКраставица разсад растат като красив
Как да засадят домати разсад в дясно?Как да засадят домати разсад в дясно?
Моите доматен разсадМоите доматен разсад
Бяло зелеБяло зеле
Отглеждане на патладжан разсадОтглеждане на патладжан разсад
Завеса с цветя за прозореца на кухнятаЗавеса с цветя за прозореца на кухнята
Защо жълто листа от доматен разсадЗащо жълто листа от доматен разсад
Фиданки на ранно зелеФиданки на ранно зеле
Отглеждане на разсад от зелеОтглеждане на разсад от зеле
Грижа за разсад от доматиГрижа за разсад от домати
» » » За разсад не се разтягат
© 2022 ProSadGuru.com