ProSadGuru.com

Как да расте едно "номинален ябълка"?

Видео: Как да расте добра реколта от ябълки? Какво трябва да се обърне внимание?

Искате ли да впечатлите приятели и познати нещо необичайно? После да опитате "номинални ябълки." Неговата "изобретение" е разделена опитен производител и изобретател Никола К. Erygin.

Видео: коледно дърво смърч растат ябълки. Как да расте на дърво APPLE собствените си ръце на. МАЙСТОРСКИ КЛАС



Тук е неговата история.



Преди няколко години, аз се отбележи, че слабините на ябълка, която е затворена от слънцето оставя, а не "тен" е бледа. Тогава и аз измислих една идея: какво ще стане ако буквите на ябълка пюре? Това, което научих по-късно, че големите магазини продават внесени плодове с надписи на чужд език. В един такъв плод трябва да плащам една порядъчна сума. И аз съм ума си дойде на това. Въпреки това, е необходимо да се извърши няколко експеримента, преди резултатът доволен. Но сега знам: да "нарисува" най-доброто, за да "червени ябълки - да речем, един клас беларуски сладко.



Следната техника: когато в края на лятото ябълки започват да се изчервявам, изрязани от вестници букви за следващите вписвания с този размер да бъде поставен върху плода. Парче от мокър сапун внимателно да ги поставите на ябълката. Надписът е добре поддържан. Плодът узрява бавно, руж и само под хартията са зелено-жълто. Когато дойде време за прибиране на реколтата, с подредена хартия експериментален ябълка - и чудо - плодът в ръката ми! Това може да стане по различен начин: хартията се опакова добре плодовете и срежете празните букви. В резултат се получава червен знак на светъл фон. Тези оригинални ябълки дават на приятел за празниците. Реакция - пълна наслада!

Видео: Как да си направим ели ябълки (Hybrid Apple)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Ябълка Златна превъзходна - Харди порода с сочни плодовеЯбълка Златна превъзходна - Харди порода с сочни плодове
Запознайте се с най-почитан летни сортове ябълки медуницаЗапознайте се с най-почитан летни сортове ябълки медуница
Apple шербет с Калвадос в Нормандия. рецептаApple шербет с Калвадос в Нормандия. рецепта
Paradise ябълкиParadise ябълки
Събиране и съхранение на ябълки реколта - реколтата от ябълки в градинатаСъбиране и съхранение на ябълки реколта - реколтата от ябълки в градината
Плодове гниенеПлодове гниене
Полезни ябълки - PapirovkaПолезни ябълки - Papirovka
Рушат (рушат) рецепта. ябълка свежРушат (рушат) рецепта. ябълка свеж
Ние използваме ябълка готвене отпадъциНие използваме ябълка готвене отпадъци
В ролите ябълкиВ ролите ябълки
» » » Как да расте едно "номинален ябълка"?
© 2022 ProSadGuru.com