ProSadGuru.com

Полезни съвети за засаждане на семена от жителите летни и градинари

Видео: Съвети cottagers! сърце до сърце разговор!

винаги сеят семена за лунен. Аз провели експеримент, взе семената ягодите (тя едва ли е бил облекчен), стратифицирана и засява според лунния календар, една игра в забранени дни, а другият - в площадката. В крайна сметка, след засаждане в забранените дни отидох една издънка, и тя се развива като че корените му се пазят. А семената се засяват в благоприятните дни, като се имат предвид приятелски издънки - роза 4 от 5 семена, засети. Семена за посев на делфиниум потвърдиха моето наблюдение.

Видео: Подготовка зеле семена за посев



Винаги споделям пакетче семена в половината, дори и да има само 3-4 семена. Ще имате възможност да се опитаме да сеят отново, аз винаги хеджира.

Следвайте инструкциите на опаковката. При закупуване на семена не забравяйте да проверите срока на годност.



Преди да купите едно растение в магазина, аз избирам да тръгна по клоните в ръста на бъбрек, но кълнове са малки! Аз нося вкъщи и готвя гърне с пръст, отворете опаковката с роза и, без да докосвате кома, трансплантация в саксия и се изсипва стимулатор за вкореняване.



Само с една буца земя засадени на открито място, след като заплахата от измръзване е преминал. През това време къщата е вече излизам листа и клонки, ще бъдат нови. В края на юни, растенията започват да цъфтят вече.

Видео: Как да се сеят семената на зеле разсад

C балсам Продължете, както следва: купите чанта на семена и сеят приятната сорта. Разсад са винаги чисти и растат много бързо. Разсад, засадени през лятото на вилата. Impatiens цъфтят през цялото лято "шапка", есента отреже клонка, потапяне в ukorenitel и остана в пота, той се корени много бързо, и Impatiens дома цвят. До пролетта на нарастващата храста, от което аз се нарязва на изрезки и засадени в влажна почва бордюра лента. И така кръга. Impatiens могат да бъдат сравнени с петунии за непринуденост и разкош на цъфтежа, но балсамът има много голям плюс: За разлика от петунии, може да се отглежда в домашни условия, и петуния нападнати от листни въшки или Хосе мащаб, и те зарази почти всички стайни растения, така че дори и разсад петунии е необходимо опитайте се да нарасне до цъфтящи пъпки.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Отглеждане на ягоди от семена в торф пелетиОтглеждане на ягоди от семена в торф пелети
Nolin семена - отглеждане на тайниNolin семена - отглеждане на тайни
Засяването моркови в лунния календарЗасяването моркови в лунния календар
DELPHINIUM много години - расте от семенаDELPHINIUM много години - расте от семена
Получаване на семена за посевПолучаване на семена за посев
Засаждане на ягоди семенаЗасаждане на ягоди семена
Засаждане на репички и Дайкон на лунния календар 2016Засаждане на репички и Дайкон на лунния календар 2016
Засаждане на краставици на лунния календарЗасаждане на краставици на лунния календар
Как да расте едно цвете стая на семенаКак да расте едно цвете стая на семена
Възпроизвеждането лавандула семенаВъзпроизвеждането лавандула семена
» » » Полезни съвети за засаждане на семена от жителите летни и градинари
© 2022 ProSadGuru.com