ProSadGuru.com

Храсти рози и грижи за тях ми

Roses капризни и нежни в техните пъпки, някои не обичат да са около тях сновяха наоколо - те са като хората. Искам да ви покажа моя розов храст - по-малко устойчиви на суровата зима, те имат много, сега raznotsvete: от ярко жълто до бледо розово.

Видео: Моята розова градина в разцвет! Информация за рози. грижи за рози. Как да порасна Roses

жълта роза

Жълт роза в продължение на много години, засадени по време на съветската епоха. През зимата подслон бор смърч клонове.

Red трендафил

Вторият розата е на същата възраст, той е червен трендафил.

Цветя алени рози - по своята красота, с размерите на голям и устойчив на замръзване. Но в същото приюта за зимата трябва да бъде, защото снегът понякога е недостатъчна.



Всички други роза - и има много - са били отглеждане на разсад на холандците. Опитах се да си купите от местна детска градина, три уловени само един, и тя изсъхна за следващата година.

Първа година цъфтежа холандски рози

На снимка червено Холандски - първата година на цъфтежа.



Rose червени холандски

Холандски рози се нуждаят от повече внимание, трябва да се намали правилно, тогава те ще ви зарадва със своите цветове.



Усърдни грижи за розите до голяма степен ще определи бъдещето си развитие, растеж и цъфтеж.

Всичко около мен се изправи на мястото на семейната ваканция, така че имате добър подход към всеки храст. Аз ги оплодят три пъти в един сезон. Пролет - преди цъфтежа, когато цъфтят два пъти. Купените готови пролетта тор специално за рози, и лятото на окосената трева се налива вода, настояват, и тази вода за поливане отива литров буркан в консерва поливане.

Най-досадно роза въшка. Преди няколко години, аз не съм намерил един добър начин да се отърве от него. Купи шампоан за котки или кучета от порода бълхи в един литър вода една супена лъжица шампоан и спрей рози. И розите и листните въшки и изчезват мигновено.

Всички рози аз растат в открит слънчево място, както сянката не е особено любители на. Земята не е в особено готвя, просто си купи готов за засаждане на цветя, а след това на открито място, за да се изкопае дупка и да заспи тази земя. В нея и засаждане на нова роза.

Старите рози растат дълго на едно място, просто нарязани стари издънки. Засаждане на рози през пролетта, ние не оцелее есента. Лятото е добър момент да се утвърди рози. Разстоянието между картата - 40-50 см.

Това е, може би, на цветето, което е угодно по всяко време по време на цъфтежа и пъпка и се разтваря с чаша цвете. И да не я видя замира бързо се връща на венчелистчетата.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Подготовка за зимата розаПодготовка за зимата роза
Рози в близост до къщатаРози в близост до къщата
Роза катерачРоза катерач
РозиРози
Красива и неизискващ растениеКрасива и неизискващ растение
Отглеждане на рози в наличностОтглеждане на рози в наличност
Как да се изкорени резници отрязани рози?Как да се изкорени резници отрязани рози?
Как да се подготвим за зимата катерене рози?Как да се подготвим за зимата катерене рози?
Порасна къща роза!Порасна къща роза!
Моите красиви розиМоите красиви рози
» » » Храсти рози и грижи за тях ми
© 2022 ProSadGuru.com