ProSadGuru.com

Резитба на божури през есента

Видео: Почистването хортензия дърво през есента. sadovymir.ru

божури резитба през есентаВинаги съм имал един въпрос: Дали е важно листни култури божури през есента? Аз дълго се колеба, но прилагането на различни методи за подготовка на божури за зимата, стига до заключението, - в подготовка за зимата божури, пренебрегване резитба листа не могат да паднат. Аз ще ви кажа защо.

Божури - подготовка за зимата







божури резитба през есента

Видео: Резитба есенни божури. Животът в пиони падането на Чехия .Pruning. Животът в Чехия

Как да се извърши резитба на божури?

  • При рязане божури, есен оставя малка коноп стъбло горе бъбреците (3-5 cm).
  • Всички листата се нарязват непременно отстранени от лехата. Не можем да ги оставим, те могат да бъдат източник на болести и инфекции. За подслон божури или други трайни насаждения, най-добре е да използвате хумус или торф. При такива приюти божури много по-добре да прекарат зимата.
  • Няма нужда да се запълнят храстите на божури дебел слой земя. Достатъчно е лесно да се сложи слой мулч. Божури много рано се събуждат, otgrebaya пролетта храст земя, можете да увреди деликатните белезникаво-розови пъпки. В допълнение, божури цъфтят с плитко засаждане, и ако земята ще се излее върху повече от необходимо, божури цъфтят може да е слаб или напълно отсъства.


Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Повече от сто години, черупкови божури на китайски растителниПовече от сто години, черупкови божури на китайски растителни
Грижа божуриГрижа божури
На сайта ми не цветчета божуриНа сайта ми не цветчета божури
Отглеждане и грижи за божуриОтглеждане и грижи за божури
Божури: засаждане, грижи, снимкаБожури: засаждане, грижи, снимка
Защо божури не цъфтят?Защо божури не цъфтят?
Как да uhazhyvat на божуриКак да uhazhyvat на божури
Красиви божуриКрасиви божури
Моят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayuМоят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayu
Моите божури в градинатаМоите божури в градината
» » » Резитба на божури през есента
© 2022 ProSadGuru.com