ProSadGuru.com

Розови божури за снимка

Видео: Розови божури в страната в проекта

розови божури за снимка

Виж розови божури върху снимка, освен че те не привличат? С почти абсолютна сигурност можем да кажем, че сте много привлечени, това е прекрасна ярки флорални екземпляри, които могат да се отглеждат в градината си.

Видео: Майсторски клас по живопис Лилия Степанова. Как да нарисувате божури. Изготвяне на етапите



Растителни божури е необходимо в края на август или началото на септември, а през зимата те са вече укрепен. Цъфнали божури започнат през май и през юни. Розови божури за снимка, могат да покажат красотата на техните цъфтеж.



Божури растат добре в глинести, рохкави почви. Важно е, че сайтът е доста слънчев и не е имал в подпочвените води, тъй като тази област божури, няма да расте, и умират. Корените на тези растения са много дълбоко проникват в почвата, така че да растителни божури, трябва да се изкопае дупка, дълбочината на която не е по-малко от 70 см и 60 см широки. Всеки отвор се препоръчва да се добави 2-3 кофи компост или торф закален. Има също така да добавите вар, пепел. Всичко това се разбърква добре.



Божур след засаждане трябва да бъде добре напоявана. Ако храст е силно надолу след поливане и бъбреците са били под земята, е необходимо да се засилят и напълнете земята. Над основата на храста трябва да се направи купчина 10-15 см. Важно е, че бъбреците не са под ръба на яма.

През зимата е желателно да се покрие пиони сухи листа или смърч клонове. Това трябва да се направи, когато земята е добре охладено. Внимателно махнете капака на пролетта, когато се появяват кълнове, а след това прекара хранене лопен, или птичи тор. Вторият pokarmlivayut централата на времето, когато се образуват пъпки, и трети път това е направено след цъфтежа.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Повече от сто години, черупкови божури на китайски растителниПовече от сто години, черупкови божури на китайски растителни
Грижа божуриГрижа божури
Резитба на божури през есентаРезитба на божури през есента
На сайта ми не цветчета божуриНа сайта ми не цветчета божури
Божури: засаждане, грижи, снимкаБожури: засаждане, грижи, снимка
Pink Божур под прозореца ми!Pink Божур под прозореца ми!
Защо божури не цъфтят?Защо божури не цъфтят?
Как да uhazhyvat на божуриКак да uhazhyvat на божури
Красиви божуриКрасиви божури
Моят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayuМоят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayu
» » » Розови божури за снимка
© 2022 ProSadGuru.com