ProSadGuru.com

Knifofiya: описание, размножаване, грижи, заявление, снимка, клас

Knifofiya: описание, размножаване, грижи, заявление, снимка, клас

След като на пазара, видях една торба семена knifofii. Показва се в опаковката на цвете харесва тяхната уникалност. Привлечени и целогодишен.

Ние пристигнахме три семена. Издънките са като лък-Чернушка. Както вече се грижи за тях или два rostochku още починал. Останалите насадих в саксия и го постави на перваза на прозореца, където knifofiya и презимували.

Knifofiya

През първата година след засаждането в отглеждат градински растения даде няколко нови обекти, но не цъфтеше.

Хибернация knifofiya остана на полето и при светлината капак. През пролетта тя почти умря от повишила подпочвените води. Спасяването на растението, аз го трансплантират в пота и донесе в къщата.

Knifofiya



Отново ми "Пепеляшка" (както го нарича) през лятото и зимата, прекарано в къщата на прозореца. Knifofiya добре отгледани, отглеждат, както и нови обекти, но ... не цъфтеше.

тя отново влезе в градината през пролетта, но сега по повдигнатите легла, съоръжения за "Нейно величество". През лятото съм израснал огромен храст с елегантна розетка от листа с диаметър около един метър.

Knifofiya

Но отново цъфтят Не чаках. Но той вече е четвъртата година! Сега мисля, че причината е топло през зимата. Очевидно е, че не е получил периода на латентност, растението не се предвижда цветни пъпки.



Knifofiya

Друг зимата knifofiya срещнаха в градината под лек капак. До листа февруари бяха зелени и само при -17 градуса, те "предаде".

Knifofiya



И през юли (това беше миналата година) стъбла най-накрая разкри - мощен, с бели "пъпки", повече от 20 броя! Те са нараснали с големи скокове, денят добавяне на ръста от 10 см "подутини" скоро се превръща като свещ, а след това -. Факли.

Knifofiya

Нищо чудно, че knifofiyu наречени лилия-факла. Така че моята Пепеляшка става принцеса. Силните цветни стъбла до 120 см. Отделно се вземат едно цвете, което като цъфтят променя цвета си от жълто до червено, не особен интерес, но съцветие е впечатляващо.

Knifofiya

Аз трябва да кажа, че само цветето слънце дебне силен и висок в сянката бяха по-малко точно наполовина.

Гледането на завода са установили, че knifofiya изглежда страхотно в едно кацане на поляната и на фона на иглолистни растения.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

10-Популярните растения за шезлонги10-Популярните растения за шезлонги
Viola на перваза на прозореца, а в душата - пролет!Viola на перваза на прозореца, а в душата - пролет!
Но мислех да поканя всички на кафе!Но мислех да поканя всички на кафе!
Отглеждане knifofiiОтглеждане knifofii
Knifofiya снимката очарователнаKnifofiya снимката очарователна
Екзотика в цветната леха - KNIPHOFIAЕкзотика в цветната леха - KNIPHOFIA
Отглеждане knifofiiОтглеждане knifofii
Primula презимували добре в цветна леха през пролетта и отново разцъфнаPrimula презимували добре в цветна леха през пролетта и отново разцъфна
Сега ми перваза на прозореца има лимоново дървоСега ми перваза на прозореца има лимоново дърво
Ах, капризната красотата!Ах, капризната красотата!
» » » Knifofiya: описание, размножаване, грижи, заявление, снимка, клас
© 2022 ProSadGuru.com