ProSadGuru.com

Роуз, царица на цветята!

Видео: царицата на цветята ... цветето на любовта.

 Ароматен, луксозен, извънредно, красива, красива, с прекрасен аромат на самочувствие, Rose признат национален любим.
И, разбира се, и тя ме завладява със своята красота!

Rose стая - много крехко цвете. Тя е свързана за мен с женската красота и нежност.
Трябва да се полагат големи усилия, за да растат това вълшебно растение!

роза


Аз наскоро ангажирани в отглеждането на рози. 
Първо, моето лошо преживяване е свързано с купената роза в магазина, че е пред очите ни започват да умират, първо хвърли листата си, а след това на пъпки на цветя, а след това на всичко е загубено! Field, реших да опитам отново, но вече е предприела дръжката на роза в съседът ми у дома и се чудя, той ме хвана и се превърна в красив храст!



Сега имам три рози - две червени и едно бяло!





Това е първият червен розетка, взех дръжката на един съсед.
роза

 Това розетка през лятото, аз засадих в страната в земята. Тя има толкова зряло и отглежда, а цветята направя чудо за някои.
роза

Това е вторият ми червен розетка. 
роза

И накрая ми красив бял.
роза

Искам да споделя с вас своя опит в отглеждането на кралицата. 
В - Първо, не си купите този магазини за цветя (Моят съвет), можете да го имат в рамките на няколко дни, ще угаснат. Растенията в магазините са натъпкани с различни химикали, и не живеят дълго, по-добре да се вземе разсад от познати или приятели. Засадени в земята внимателно в голям съд на цветето може да се пусне на корените, и не забравяйте да покрие горната част на стъклен буркан или пластмасова торба, за да се създаде благоприятен климат за покълването на резници. 
Поливане два пъти седмично, Роуз обича водата. 
Оплоди земята с хумус, най-добрият кон (ако има такива). 
Пот с растението е по-добре да се сложи в един слънчев прозорец.
Понякога избършете листата с вода навлажнена памучен тампон с листата да диша по-добре. 

Видео: Rose сърцето -Koroleva tsvetov.Istselenie

Voobshche завод ще бъде безпроблемно, ако не беше паяк кърлеж, който се ангажира да се заселят на моите рози. Методи за борба с акарите - пръскане на растенията с разтвор или Aktelika fitoverm (разреден съгласно инструкциите). I размножават една ампула 500 мл вода.

Надявам се, че ще успеем!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моите любими домашни любимци Рози!Моите любими домашни любимци Рози!
РозиРози
Красива и неизискващ растениеКрасива и неизискващ растение
Rose: Кралицата на цветята нарастващ опитRose: Кралицата на цветята нарастващ опит
РозиРози
Античен розаАнтичен роза
Стая роза - красива, но съчетаниСтая роза - красива, но съчетани
Rose бодлива - страхотен вкусRose бодлива - страхотен вкус
Моята красота RoseМоята красота Rose
Магически градински рози снимката и картинитеМагически градински рози снимката и картините
» » » Роуз, царица на цветята!
© 2022 ProSadGuru.com