ProSadGuru.com

Моите любими домашни любимци Рози!

Видео: бижута, изработени от зеленчуци. Роза от краставица. Орнаменти от краставица. Майстор Cucumber



Моята стая отдавна е като цвете, и аз го харесвам много! Не само е писнало от тази красота, малко копие на признатия царицата на цветята. На 8 март приятелят ми ми даде начало роза! Разбира се, аз обичам да виждам цветето хванат и угоди на окото по-дълго. Чувал съм, че той е много мрачна, е трудно да се грижи за него, толкова притеснен ... Какво щеше да се обиди, Миша, ако розетка не оцелее! Аз започнах активно да търсят в интернет информация за това растение грижи, питам приятели. И да се придържат към собствените си правила: трябва да обичаме цветя! Винаги съм да говоря с тях внимателно при поливане, да кажем това, което те са красиви, като украсяват стаята ми. И аз вярвам, че тя работи. Това е моят универсален съвет, който се отнася за абсолютно всички растения. А сега искам да споделя съвети, които се отнасят изключително до грижата за домакинството рози.
1. Roses не понасят проекти! Намерете добър седалка в къщата с красотата си.
2. Нарежете на розите два пъти годишно: през март и по време на цъфтежа.
3. През есента и зимата поливането цвете по-малко. През лятото на земята винаги трябва да е мокра, също така е възможно да се пръска с цветя вода със стайна температура на пулверизатора.
4. да се хранят своите розетки, сега в магазините много добър тор. Използвайте напръскване или корен хранене.
5. В саксия трябва винаги да бъде дренажен слой (не по-малко от 1 см). При пресаждането растения не могат да си избират твърде голям съд на тази роза ще цъфтят по-малко.
Надявам се, че моят съвет ще бъде от полза! Успех на всички и много красиви цветя наоколо!

Видео: GARDEN цъфнали червени рози. ЛЮБИМИТЕ МИ Градина / Червени рози








Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Как да се събират семена от краставицаКак да се събират семена от краставица
Моят любим хибискусМоят любим хибискус
РозиРози
Моят домашен любимецМоят домашен любимец
Класически червена розаКласически червена роза
Как да пропагандира рози градинаКак да пропагандира рози градина
Начало цветя - красота у дома!Начало цветя - красота у дома!
Моите съвсем нови домашни любимциМоите съвсем нови домашни любимци
Легенди за царицата на цветята - розатаЛегенди за царицата на цветята - розата
Как да се грижим стая розаКак да се грижим стая роза
» » » Моите любими домашни любимци Рози!
© 2022 ProSadGuru.com