ProSadGuru.com

"Straaaaashno" красиви лалета

Видео: Страшен красива. Мъже / жени. Освобождаване на 13.05.2016

"Straaaaashno" е, защото дъщеря им се страхува)))
лале
Това е така, защото то ще изглежда!))) Но се оказа, че това е така ...
Баба ужасно притеснен, че внучката откъсне всички цветя преди цъфтежа. В крайна сметка, миналото лято, той не остави едно цвете без вниманието си ... и се затича носа на всички! понякога ми се скъса и разбира се ...
Отрязаха далия
и това не е от пас)))
не минават


и дори изкуствено да го от миризма)))
и миризмата на ...
но миналата година са запознати с лалета)))
с лалета


Това са баба и с опит ..., че сега той е на стойност внучката си малко повече, понякога оставят един ... а цветовете добре, просто не живеят!
Всичко започна както обикновено с глухарчета. Техните планини все още се простират една стая, всяка разходка тя дърпа смачкана букет в къщата и тиранията под клетото предварителен преглед на техните образователни програми)))


глухарчета
Разбира се, аз започнах да извършва образователна програма за културата))) обясни как цветята растат ...
поливане на цветя
И аз се надявахме, че с появата на добавката ще започне да се обясни защо те растат и как да ги ползват, без да ги счупи ...
цъфтящи лалета
но не е задължително))) лалета са цъфнали, и дъщеря не приближи по-близо от метър. Ако я натискате по-близо, тя притиска ruchenki сякаш се страхуват да се изгорите))) С други думи, тя се страхува от тях! тук и да се опитаме да разберем какво става в тази малка глава, и защо е толкова)))
страхуват дори да стои до него)))

Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Лалета на снимката, в букети и в градинатаЛалета на снимката, в букети и в градината
Късно цъфтящи лалетаКъсно цъфтящи лалета
Обичам цветя всички - на живо и на тези, които правя самОбичам цветя всички - на живо и на тези, които правя сам
Засаждане на лалета през пролеттаЗасаждане на лалета през пролетта
Вида лалетаВида лалета
Моят лалетаМоят лалета
Грижа за лалетаГрижа за лалета
В каква вода да се сложи лалета?В каква вода да се сложи лалета?
Надявам вила лятоНадявам вила лято
И ние имаме степни лалета цъфтят!И ние имаме степни лалета цъфтят!
» » » "Straaaaashno" красиви лалета
© 2022 ProSadGuru.com