ProSadGuru.com

Primrose на ръба на месец ноември

Видео: Украйна на прага на предсрочни избори разложен

Иглика, декорация пролетни градини - това е, което винаги съм се възприема иглика. Представете си изненадата ми, както и днес, когато едно от растенията, аз изведнъж се озова цвете! И пъпки! Primrose цъфтят в края на октомври? .. Зимата е отменен? :))

Primula цветя

Моля, имайте предвид: всички листа изглеждат много иглики пролет - сочна, свеж и силен. Увеличението наскоро отиде трансплантирани младите разсад ...

Видео: Екатеринбург на прага на епидемията от ХИВ



Въпреки това, аз и люлякови зелени пъпки са подути и уелски лук нова партида от пресни билки готов)) Аз не говоря за обичайната тревата: един съсед на поляната пред наклонен е зелено и тя расте заедно. През ноември миналата година, също бях доволен размразяване - растенията са започнали да се събуди. Но до тогава не се постигне цвят))



Така че аз не знам: дали да бъде щастлив - дали разстроен ... Обичам иглика, винаги се радваме да им цветове, особено след като аз доведе до тези красоти от семена. Но по-голямата загриженост: дали растението е късно цъфтящи няма да отслаби? След това те изнесат зимата? .. Какво мислите, приятели? И във вашите цветни лехи има някакви изненади есента? :))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Beauty Primrose!Beauty Primrose!
Отглеждане на семена PrimroseОтглеждане на семена Primrose
Primrose цвете - снимка и грижиPrimrose цвете - снимка и грижи
Моите домашни цветяМоите домашни цветя
Primrose засаждане и грижи в открито полеPrimrose засаждане и грижи в открито поле
Безстъблена игликаБезстъблена иглика
Отглеждане на иглика в зависимост от сортаОтглеждане на иглика в зависимост от сорта
Primula: CarePrimula: Care
Пролет цвете PrimulaПролет цвете Primula
Операция игликаОперация иглика
» » » Primrose на ръба на месец ноември
© 2022 ProSadGuru.com