ProSadGuru.com

Пролет трансплантация божури: ако не може, но наистина искам

Видео: голям кур, ако не може, но наистина искате, можете да. Каналът е пълен с видео за секс zhivotnyh.Razlichnye обичай ..

Божури препоръчват да трансплантация и да си поделят есента. През пролетта те се съветват да не се докосват. И наистина, през първите три или четири години след засаждането се счита за крайно нежелателно проблеми растение: по-малка е трансплантиран божур, толкова по-добре се развива. Но както знаете, всяко правило има изключения, и има моменти, когато препоръките трябва да се прекъсне.

зеле пиони

С божури в мен и си тръгна. На първо място, четири открити в нови градински храсти три безнадеждно обрасли с бурени. През есента на тези инциденти не са видели в trave- две храсти видях, когато аз се опитвах да разчистите малко по пътя, а третият генерал препъна само през пролетта.

обрасли божур



Опитвайки се да плевел - напълно безсмислена. Особено след като те са били засадени в долината, където след снегът се топи водата беше и пролетта наводнения божури категорично не харесват. С една дума, един храст аз едва извади от близо прегръдка на коприва и Goutweed, но три решил трансплантирани.
На второ място, стоя с миналата година закупен коренища първични пиони. Което, между другото, също е често продаден през пролетта не падне. Така че, аз ги имаше миналата пролет и купих, засадени - и започна преминаването към есента. Изкопайте вкопана (нарушаване на едно от правилата: да не се нарушава първите три години) и няма място да се сложи, че когато мястото за тях означаваше сграда е все още в ход. И те прекара зимата в мазето ми.

Видео: Най-големият член на света. ако не може, но наистина искате, можете. Каналът е пълен с видео за секс zhivotnyh.Razlichnye обичай ..



Божур зеле в гърне



През пролетта на моите божури започва да се покачва много преди на земята са се разтопили. Въпреки, че в мазето е тъмно и студено, това не е възпрепятстван. Така че заделят земя е била никъде ...
По принцип, ако се наложи да се засади божури през пролетта, е желателно да го направят възможно най-скоро. Колкото по-късно ще korneklubni прокопан, толкова по-травматично за централата би процедура.
Понякога, когато изкопаване разделени части на втулка, особено ако коренище е голяма и разклонена верига. Препоръчително е Деленки е най-малко 2 - 3 пъпки. Това, разбира се, е оптимално, но това се случи с мен и сложи много малко Деленки с един приятел. Да, те се развиват по-дълго, но оцелее. Така че, ако изведнъж се отчупи парче, тя трябва да бъде много внимателно, само за да се засадят и се грижи добре за него - с течение на времето от него, също ще расте голям храст.

Видео: Как да се засадят и грижа за елата

божур Деленки

Като цяло, по отношение на технологиите, пролетта засаждане божури не е много по-различен от есента. Тъй като божур на един сайт ще продължи да расте в продължение на дълго време, което трябва да се грижи за диетата си. За съжаление, аз все още не компост е готов, така че във всеки засаждане дупка I е допринесла органичен тор Гуми-Spring, предназначена само за пролетното засаждане и торене. Торът се покрива с почва, така че да не горят корените и леко пуснати в korneklubni пит.
От значение тук са два клопки. Първо, оптимално дълбочината на засаждане се счита за такава, че бъбреците са заровени в почвата на 5 см от тежката и 7 см от леки почви. Ако силно погребе коренище, божур може да е трудно да се развива и цвят. Ако засадени прекалено плитко - страдат от студената зима.
По второто правно основание, след засаждане трябва да бъде запечатана, но това трябва да става много внимателно. В никакъв случай не стъпче краката й - толкова лесно да се повредят бъбреците. Леко натиснете надолу в почвата около централата, а след това добре напоени, и ако почвата утихна - скочиха отново.
Смята се, че пролетта засаждане божури година зад тези трансплантирани през есента. Но когато силите на ситуацията, с това, просто трябва да се примири. И с добри грижи (навременно поливане, тоалетка, плевене) няма проблеми с адаптивност пролетното засаждане Пион не възникнат.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Повече от сто години, черупкови божури на китайски растителниПовече от сто години, черупкови божури на китайски растителни
Грижа божуриГрижа божури
Резитба на божури през есентаРезитба на божури през есента
На сайта ми не цветчета божуриНа сайта ми не цветчета божури
Отглеждане и грижи за божуриОтглеждане и грижи за божури
Божури: засаждане, грижи, снимкаБожури: засаждане, грижи, снимка
Как да uhazhyvat на божуриКак да uhazhyvat на божури
Красиви божуриКрасиви божури
Моят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayuМоят любим божури цъфтят или друга разходка из dachepriglashayu
Моите божури в градинатаМоите божури в градината
» » » Пролет трансплантация божури: ако не може, но наистина искам
© 2022 ProSadGuru.com