ProSadGuru.com

Моят вредно дърво, но изключително любима !!

Видео: Barboskiny - Barboskiny - 155 серия. BARBOSKINY Reloaded. Карикатури за деца

Мисля, че всички в къщата има чудо дърво "Money Tree (Crassula)"!
Пари дърво, според Фън Шуй, носи неговия собственик постоянен поток от пари, богатство, финансова независимост и успех в бизнеса. 

пари дърво



Дървото е много вредно, но невероятно красива и уверена! Подходът към това дърво изисква специално, добре, като се грижи за него! Позволете ми да ви кажа как да се развива от малък зародиш чудо дърво, което носи щастие в дома си!
Може би това е суеверие за пари и щастие, но когато смятате, а след това всичко се сбъдва! 

Дадох дървото името си "Vredinka" дърво не обича, когато той го преработят като едно негово място дете), след това се разраства бързо, и ако го пренаредите, на Crassula бъде дълго седя все още! Jade е по-добре да не се купуват, и сълзотворен процес е вече едно голямо дърво, като по този начин процес вече е импрегнирана с енергията на успех и пари от дървото за възрастни. Аз веднага се засаждат в голям съд, сложи процес, без да се чака за корените, отсече и веднага се засаждат, седна ми процес от доста време ... не растат, но не гние. Два месеца по-късно, аз забелязах, че моята "Vredinka" стана по-дълъг и сочни - и за годината той е нараснал до такива размери тук.! Jade не обича, когато тя често се полива, поливам веднъж месечно, ако често ще полива, листата да не са толкова плътни и твърди, а са меки и отпуснат. Купих универсален земята. 
Вашият дърво аз украсена парите и заровено в земята много монети, струва само да спи монета като "Vredinka" е взел страната на зародиша))
Гърнето насадих жаба - приятел на дървото ми! Тъй като Jade е необходимо да се говори всеки ден, така че да ви носи богатство, всяка сутрин започваме с диалог))) 
Така че не забравяйте, че за повишаване на здравословен и продуктивен дърво, е необходимо да:
- за да я повдигнете от процеса
- полива веднъж месечно
- Запознайте се с едно дърво
- да му даде подаръци
Желая ти късмет в образованието на това чудо дърво! Но снимката: 



дърво



дърво

Видео: Barboskiny - 101 серия. Възлюбени брат (нова серия)

монети



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Пари дърво (Crassula: грижи у домаПари дърво (Crassula: грижи у дома
Jade, или как да се грижат за пари дървоJade, или как да се грижат за пари дърво
Crassula или пари дървоCrassula или пари дърво
Дървета с пари CrassulaДървета с пари Crassula
Crassula пари дърво или дървоCrassula пари дърво или дърво
Jade - моята парична богатствоJade - моята парична богатство
Crassula пари дървоCrassula пари дърво
Домашна Money Tree - Crassula Crassula илиДомашна Money Tree - Crassula Crassula или
Дървета с пари за пари?Дървета с пари за пари?
Crassula, Crassula, пари дървоCrassula, Crassula, пари дърво
» » » Моят вредно дърво, но изключително любима !!
© 2022 ProSadGuru.com