ProSadGuru.com

Muscari клас синьо острие

Видео: Phalaenopsis SOFT облак (НЕ EKVESTRIS) 🙊

Аз винаги ги наричат ​​така - Muscari или muskariki, добре, не ми харесва името на Muscari или миши зюмбюл! Как може такава красота назоват вид болка) Всички пролетта те ни зарадва с техните нежни цветя и приятен аромат.

Muscari Blue Spike

Видео: Dtps. "ОХ Firebird" Phalaenopsis ..9-22-2015




По-късно всички цъфтеж BLUE скок, около средата на април. Ако имате късмет, а времето е хладно, можете да се насладите на прекрасна гледка към три седмици двойни цветя. Е, ако в този момент ние вече се хоства от лятото, не повече от 2 седмици, и всички цветя са изсъхнали и пресъхнаха.
Все още не растат Muscari? Сложете определено няма да съжалявате! Те са непретенциозни, възпроизвежда бързо, лесно принуждава. Въпреки това, аз няма да се повтаря, вече имаме на сайта голяма статия, в която подробните правила за засяване и грижи за Muscari, описва най-популярните сортове и съвети относно избора на спътник растения. Харесва ми миниатюрни букети, така че аз се опитах да ги сложи във ваза, за да бъдем честни - точно престои една седмица! Освен това, в стаята, в която куп, пълен с едва доловим деликатен аромат)
Бих искал да си купя Muscari розово Pink изненада, но има едно нещо. На уеб сайтове на различни производители за едно и също заглавие в цветята на снимките се различават значително в цвят: от една те интензивно розово, а други - най-кремаво, с розов оттенък.



Някой растат сортове Muscari Pink изненада? Споделете опита си за истинските си!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Засаждане MuscariЗасаждане Muscari
Подут, кокиче, Muscari и другиПодут, кокиче, Muscari и други
"Мишка зюмбюл" - Muscari"Мишка зюмбюл" - Muscari
Muscari или миши зюмбюлMuscari или миши зюмбюл
Леополд: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видовеЛеополд: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видове
MuscariMuscari
MuscariMuscari
Принуждавайки MuscariПринуждавайки Muscari
Грижа MuscariГрижа Muscari
Сините цветя MuscariСините цветя Muscari
» » » Muscari клас синьо острие
© 2022 ProSadGuru.com