ProSadGuru.com

Необичайно Morning Glory

Видео: Красиви #flowers. спрей роза

Ще продължа да пея за хвалене декоративни растения с необичайна зеленина. Сега, следващата ми покупка - Morning Glory с тъмни листа.

Моят необичайно Morning Glory

В зависимост от осветлението, тя може да бъде кестеняво, лилаво или почти черно! Засаждат през пролетта, така че тя не е имал време да се покаже цялата си сила, и това наистина е силен завод!



Растенията в провинцията, където покупката? Точно така, на пазара на селото. Поради това, наименованието на сорта, съжалявам, не мога да кажа.



Объркани препоръка Продавач Ipomoea засадени в сянка, тъй като доколкото знам, декоративна цветна растителност в сянка не могат напълно да изразят своите свойства. Въпреки това, той се приземи в сянката, кой знае ...



Но съмненията продължават да измъчва! След склонни да сутрин славата ми се изкачва нагоре, по мое мнение, това е по-скоро като ampelnye от Convolvulaceae. Бягство дължина около 3 метра, а плитка багажника на офика, което той расте, той не иска да притежава, ще трябва да помогне ръчно.

Видео: Argiroderma

И още нещо: няма пъпки или с цветове! Вероятно, продавачът е направил грешка, ще трябва да го постави на слънце. На следващата година, бъдете сигурни, to'll го пуснете на слънчево място, разбира се види как цъфти. Много интересно!

Може би някой от членовете на нашия клуб расте тази Ipomoea, да споделят опит, да сме благодарни, не само аз, но и всички фенове на Morning Glory!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Morning Glory - бързо решение за вертикално озеленяванеMorning Glory - бързо решение за вертикално озеленяване
Morning Glory - засаждане, грижи, отглежданеMorning Glory - засаждане, грижи, отглеждане
Ipomoea Алба lunotsvet друга IpomoeaIpomoea Алба lunotsvet друга Ipomoea
Morning Glory украсяват всяка оградаMorning Glory украсяват всяка ограда
Отглеждане на разсад на грамофонче цветеОтглеждане на разсад на грамофонче цвете
Morning Glory в моя заден дворMorning Glory в моя заден двор
Синя Morning GloryСиня Morning Glory
Завесата на прозореца на грамофончеЗавесата на прозореца на грамофонче
Отглеждане в саксии Morning GloryОтглеждане в саксии Morning Glory
Как да расте от семена на IpomoeaКак да расте от семена на Ipomoea
» » » Необичайно Morning Glory
© 2022 ProSadGuru.com