ProSadGuru.com

Завесата на прозореца на грамофонче

Видео: Създаване на слепите в пластмасовото прозорче

6361368265730f6a27b81d3.56274717

Тази година се мести в нов апартамент. Много слънчев (югоизточен), през пролетта и лятото, преди обяд на ярка светлина изливане през прозорците, точно къде да отидат. Що се отнася до кухнята, виси тъмни завеси там някак не на място, както и щори най-малко тази година решиха да спаси. Помислих си, защо не опитате да използвате като засенчил някои катерене завод за слънчеви обичат? И ползата и красотата!

Избрах грамофонче летящи чинии. В началото всичко беше наред. Засадени в края на март, те се качиха на всички семена и много бързо. Фиданки, макар и малко по-опъната, защото пръскат им "Спортист". Някъде в края на април, началото на май, вече raspikirovat разсад трансплантирани на постоянно място на пребиваване в дълга, тясна контейнер за кухня перваза на прозореца.

Противно на твърденията, че Morning Glory е много трудно да се толерира трансплантация, на следващата сутрин изглеждаше като бяла ружа Froot Loops "краставици", като че ли това контейнер нараснал от началото. не особено мъдър на почвата. Закупени в флорални магазина универсален праймер, смесва това с пясък (3: 1), разлята горещ разтвор на калиев перманганат. Разбира се - дренажни отвори за оттичане на водата.

Видео: Как да премахнете китайските външни щори

Morning Glory на прозореца



А седмица по-късно трябваше да се изгради малките ми носещи лозя, защото тъй като те са свикнали един с друг и кухня тюл. Изкупени бутони канцеларски карамфил (направен в Германия), или по-скоро, те дори изглеждат като шишчета: с метален шип и пластмаса "дръжка". Остана (долния ред) на ръба на контейнера на разстояние един от друг от около 5 см (тогава разбра, че сгъсти малко).

Най-горният ред (успоредно на дъното) - в горната част на склона на прозореца, аз го имам от гипсокартон, прозорец - стъкло. Ако дървената кутия, можете внимателно да забие за шофиране директно в рамката. Аз извадих дебелите струни бельо. Цветът им не могат особено притеснен. Morning Glory обгражда толкова гъст, че те почти не се виждат на преждата. В допълнение, в началото определено трябва prischipnut, и това ще даде нови издънки, които ще приемат нишката все още не е един слой.

Morning Glory на прозореца



Той се стегна прозореца (или по-скоро, не го отваряйте половината) от моята "зелена завеса" достатъчно бързо. И някъде до 10 май е на път да цъфти. Аз забелязах, че сутрин слава не може да толерира чернови, ако половината от съседните прозорците отворени за вентилация, листата, които получава хладен въздух, сбръчкват и къдри.

Преди това цъфтежа 2 пъти ми писнало специален тор "Kaliyfos". И всичко беше добре, докато спукването на топлина. И аз се полива сутрин славата ми в продължение на 2 пъти на ден в изобилие, и спрей - нищо не помогна. От земята започна да се лишавам стъблата, листата се превърнали пожълтяват и окапват един по един. Не само това - не последва, без семенниците. Цветя цъфтяха, затихвания, а след това в очите пресъхват и падне, заедно с острието.

Видео: Car скелет външни щори SOLARSHIELD



Morning Glory на прозореца

Да, отново, цветята цъфтяха само в горната част на прозореца. Може би, защото тази част е по-защитени от пряка слънчева светлина? Но Morning Glory - един от най-леките, които обичат растенията.

Видео: Завеси рамка, подвижна тониране кола

Като цяло, опитът е провал, а в средата на юни, трябваше да намалят сутрин ми слава и хвърлят.

Но аз не бих имал нищо против тя да се повтаря през следващата година, като се използва като "зелена завеса" някаква друга градина лоза.

Бих искал да се вдигне такъв завод, цветята на които са разкрити в рамките на деня, а не само преди обяд, тъй като сутрин ми слава.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

ГрамофончеГрамофонче
Morning Glory в двораMorning Glory в двора
Morning Glory - бързо решение за вертикално озеленяванеMorning Glory - бързо решение за вертикално озеленяване
Ipomoea Алба lunotsvet друга IpomoeaIpomoea Алба lunotsvet друга Ipomoea
Morning Glory украсяват всяка оградаMorning Glory украсяват всяка ограда
Как да расте на балкона грамофонче заКак да расте на балкона грамофонче за
ГрамофончеГрамофонче
Отглеждане на разсад на грамофонче цветеОтглеждане на разсад на грамофонче цвете
Morning Glory в моя заден дворMorning Glory в моя заден двор
Синя Morning GloryСиня Morning Glory
» » » Завесата на прозореца на грамофонче
© 2022 ProSadGuru.com