ProSadGuru.com

Полеви макове - колко е красива!

Честно казано, никога не съм виждал такава красота, макар че аз живея цял живот в провинцията!

диви макове

Видео: Красиви диви цветя, маргаритки макове, лавандула. Най-невероятни красиви дивите цветя




Това е, което ние отидохме с приятели в близката зона на риболовно пътуване, както и по пътя видях чудо! Целият трейлър на 5 автомобила спрял веднага, сякаш тъкмо навреме, шофьорите и пътниците се изсипа на пътя, ахна и изпъшка, възхищавайки се на чудо на природата! Денят беше покрито с облаци, небето е покрито с облаци, така че цветята изглеждат при проблем ярки червени точки на зелено. И изведнъж, в един малък лумен на слънцето се появи между облаците. Как блестеше запали светлина, лъчи блеснаха в алени му листенца макове !!!

Полетата залети с макове

Видео: акварел - изготвят цветя полски макове (прост пример за начинаещи)



Всеки замръзна, повярвайте ми, дори и децата бяха смълчани просто стояха и гледах ... Но не за дълго) След това те искаха да събира букет от макове, но те не са били разрешени. Никой не е бил повдигнат ръка да нарушават такава красота)



Аз, както винаги, беше с камера, така че е излетял без да спира. Тези прости цветя, но чар! В гъсталаци цветя, аз не отидох, но дори отдалеч се виждаше огромен брой цветни пъпки е само подготвя да бъде отхвърлен!

Видео: Кадри Красива поле с макове

Би било интересно да разгледаме изчистването цъфнали макове от височина трябва да е много красива, защото има стотици хиляди от тях!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Макове - нежно очарование на засаждане на полета, култивиране, грижиМакове - нежно очарование на засаждане на полета, култивиране, грижи
Флоралните декорации: макове на стенатаФлоралните декорации: макове на стената
Място за седене: набор от пъновеМясто за седене: набор от пънове
Макове в градината: Опасен за красотаМакове в градината: Опасен за красота
Разнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодилРазнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодил
Ден в памет - 11 ноемвриДен в памет - 11 ноември
Трайни насаждения в градинатаТрайни насаждения в градината
"Моята изгубения рай""Моята изгубения рай"
Декоративни цветя и растения, създаване на букетиДекоративни цветя и растения, създаване на букети
И ние отидохме да ходя на екскурзия!И ние отидохме да ходя на екскурзия!
» » » Полеви макове - колко е красива!
© 2022 ProSadGuru.com