ProSadGuru.com

Маки - "огнени" поздрави в градината

Видях днес в маковете в градината и си спомни старата разговора с майка съсед:

- Това е, което имаш има ярък цъфтеж?
- Маки.
- Не се ли страхувате?
- Какво?
- наркомани всеки zalezut
(...)

Разбира се, не наркомани ще се изкачи. Дори и наркомани знаят, че това Poppy - градина. Очевидно е, че само ни съседка не знаех)).
Ние макове цъфтят обикновено с божури. Сега, какво красиво цъфтеше:

мак



Когато за първи път прочетох "The Scarlet Sails" зелено, аз мислех, надясно, платната са само цвета на мак. Кажи действителност, прохладната сянка на червено?)
Между другото, като дете се хранехме семената на макове. На небцето те са малко по-различно от обичайните маково семе, но и вкусна. Те не са толкова ароматно, нещо като ...

маки



Poppy расте в дивата природа. Освен това, не всички видове мак имат някои наркотични свойства. Опиумен мак - всъщност рядко. Но все пак, според мен, след доставката на някои семена от това растение, или забележи Samoseiko в градината, е добра идея да се уверите, че те не опиум)). Защото ние имаме култура на опиумен мак е забранено наказателно право!))
Можете ли да си представите? Засадени цветя и седна в него в продължение на 2 години ... Като цяло, бъдете внимателни с макове, приятели)).
Каквото и да е, за мен, това цвете - символ на "зелени" текстове и алпийски ливади, където полетата са "бушува" не е огън и пламъци. И няма нищо, че аз никога не съм бил в планините)). Точно като сън. А мак под прозореца - като напомняне, че светът е безкрайно съвършен в първоначалния си вид ...



маки


Да расте макове в двора си? =)




Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Мак, видове и сортовеМак, видове и сортове
Червен макЧервен мак
Макове - нежно очарование на засаждане на полета, култивиране, грижиМакове - нежно очарование на засаждане на полета, култивиране, грижи
Макове в градината - радостта от промянаМакове в градината - радостта от промяна
Макове в градината: Опасен за красотаМакове в градината: Опасен за красота
Разнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодилРазнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодил
Характеристики шик виолетови маковеХарактеристики шик виолетови макове
МакМак
Трайни насаждения в градинатаТрайни насаждения в градината
ЛилияЛилия
» » » Маки - "огнени" поздрави в градината
© 2022 ProSadGuru.com