ProSadGuru.com

Цъфнало моите нарциси, дойда да видя!

Видео: Цветя в градината си. Разгледай всички

Моята история е въвличане тези цветове, като много, започва с една единствена храстови лесните нарциси, които ми дадоха един съсед.

Нарциси, както и всички пролетни цветя, винаги ми харесаха, но не привличат много внимание. Може би, защото те не са били отглеждани със собствените си ръце. Но когато разцъфна под прозореца ми, аз не се уморяват да ги възхищавам! И така се започна, "болест" ... избора на нов сорт, огромни усилия за да се въздържа от желанието да се купи всичко, за един мъж.

Мисля, че моите чувства ви ясни, никой не ми трябва да пазят себе си в ръцете на закупуване на нови инсталации. Досега това е ограничено до тези красоти, аз не знам какво ще се случи по-нататък ... Вече има повече от 12,000 сортове, и всяка година там всички са нови. Какво тест на сила за любителите на нарциси!

Tubular Mount Hood

Цвете просто огромен! Когато само разцъфтя, че е 11 см., А до края на цъфтежа (виж вече съветите пресъхват листенца), нарасна до 15cm! Височина на около 30 см., Силни стъбла, не попада под тежестта на цветето.

Видео: Майкъл Shufutinski - най-добрите песни на Майкъл / Shufutinski-добрите песни

Tatstsetovidny Minnow

И това - напротив, с малки пъпки. Нисък храст 20-25 см., Не по-висока. Тя расте много бързо и образува живописен група.



Тери Дик Вилден

Голям, до 12 см. В диаметър. Ако ще да се засадят този сорт, просто се запасите на опори за цветя. Когато купих, прочетох на опаковката, която искате да kustoderzhatel защото храст "разпада". Не съвсем. Това не може да издържи тежестта на стеблата на цветята и почивки. Така че тази красота се нуждае от отделен подкрепа за всяко цвете.

Видео: цъфнало Amarillis У ДОМА

хавлиени Obdam

Намира се здраво на краката си, той не се нуждае от подкрепата!

Видео: Вик Tsyganov, филма: "Елате в My House", 2011



хавлиени Таити

хавлиени Уникален

Petit Foer



Rekurvus

Сплит-корона Articoli

Сплит-корона Cassata

тръбен Ара

Надяваме се, разходка из градината и нарциси ми ви харесват.




Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Нарциси: правила принуждаватНарциси: правила принуждават
Принуждавайки нарцисиПринуждавайки нарциси
Засаждане на нарцисиЗасаждане на нарциси
Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволенНарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен
Защо нарциси не цъфтятЗащо нарциси не цъфтят
Как да се засадят нарцисиКак да се засадят нарциси
Засаждане на нарцисиЗасаждане на нарциси
Пресаждането цъфтящи нарцисиПресаждането цъфтящи нарциси
Отглеждане нарциси krupnokoronchatyhОтглеждане нарциси krupnokoronchatyh
Луковици от нарциси за засаждане са готови!Луковици от нарциси за засаждане са готови!
» » » Цъфнало моите нарциси, дойда да видя!
© 2022 ProSadGuru.com