ProSadGuru.com

Цветчета нарцис грабеж ван Уинкъл

Видео: Rip Ван Уинкъл - Contos де Fadas (Dublado д Completo)

Най-накрая започна да цъфти нови сортове нарциси, един от първите, се оказа бесен вид Rip ван Уинкъл.

Нарцис Рип Ван Уинкъл

Видео: Witch - Rip Ван Уинкъл




Изненадващо, всички крушки съответстват на съответния клас и цветята изглеждат точно така, както и върху опаковката. Въпреки това, аз израснах се оказа 3-4 см по-висока, отколкото е било обещано от производителя (20 см). Въпреки факта, че ръководителите на цветята са доста тежки, цветни стъбла твърдо поддържат теглото си. На снимката, някои извити, но това е заради дъжда, сякаш за да се отърси капките с листенца отстранени почти веднага. Някак ми хареса, аз искам да се сложи това в алпийски хълма. И все пак, Рип ван Уинкъл има забележителни характеристики: неизискващ да почва, луковици голям зимата на открито, дори и в средната лента в Русия, болести и вредители почти никакви щети.



Интересно е, че сортът е кръстен на героя на романа на Уошингтън Ървинг - Rip Ван Уинкъл. роман герой избягал от проблемите в един необичаен начин: падна в дълбок сън, който продължава 20 години. Когато се събуди, неговите проблеми са били решени по естествен начин, но той беше стар, всички запознати мъртвите. Rip Ван Уинкъл се превърна в символ на един човек от миналото напразно да прекарат живота си. Такива са героите от миналото разцвета на моята алея)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Класификация на нарцисиКласификация на нарциси
Dancing море от нарциси: сортове, засаждане и грижиDancing море от нарциси: сортове, засаждане и грижи
НарцисНарцис
Принуждавайки нарцисиПринуждавайки нарциси
Разнообразие от нарцисРазнообразие от нарцис
Принуждавайки нарцисиПринуждавайки нарциси
Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволенНарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен
Blooming букети в вазиBlooming букети в вази
Честит Housewarming!Честит Housewarming!
Пресаждането цъфтящи нарцисиПресаждането цъфтящи нарциси
» » » Цветчета нарцис грабеж ван Уинкъл
© 2022 ProSadGuru.com