ProSadGuru.com

Зимните цъфтеж на клематис

Видео: Какво е необходимо за един изобилен цъфтеж клематис

Зимата тази година, както обикновено, от Кубан не бърза. И това не е нещо ново за нас: ние сме свикнали, че през декември пъпките набъбват по дърветата, подут докосна в растежа, поради забавеното роза разцвет. Но тази зима е избухнала всички записи! В навечерието на новогодишните празници (ако това е абсолютно сигурни - Декември 28) имаше възможност да види цъфтяща клематис.

цвете клематис

Видео: Clematis macranthon. Цъфтеж и разполага съдържание



Той е цъфнало, обаче, не е с мен, му нещо, което сте били отрязани клематис на резници (детайл пиша за това отделно). И видях, че това малко чудо в съседната улица, в двора на някой друг. С тъжен оставка отиде на училище матине (аз не ги харесвам - шума, дезорганизация, музиката винаги е тропа, така че сериозно притеснен за безопасността на тъпанчетата), дори и от двете страни не са особено търсят. Лиана израства далеч от оградата, но дори и периферното си зрение, аз веднага видях нещо невероятно. На фона на кафява листна маса буквално свети при средна зимно слънце цвете синьо петно. Не можех да равнодушно премине от последната от лятото поздрав. Как успяхте да оцелее тази топлина, любов красота до декември, тъй като през нощта бяхме доста силни студове? Bud, очевидно, докато чакаха под дебел балдахин от зеленина, и малко затопля слънцето, а в подчинение на призива на природата, той е цъфнало.





Вижте отдалеч

Точно така, приятели, понякога добиват интересни снимки) Enjoy зимата цвете борят, защото за него е несъзнателно се опитват за ролята на "папараците")



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Clematis и клематисClematis и клематис
Алпийски поветАлпийски повет
Клематис ОхотскоКлематис Охотско
Clematis лилав клематис илиClematis лилав клематис или
Сибирски клематис - лози без притесненияСибирски клематис - лози без притеснения
КлематисКлематис
Clematis integrifoliyaClematis integrifoliya
Clematis lanuginozaClematis lanuginoza
Clematis zhakmanaClematis zhakmana
"Продължава тема Лоуч: клематис""Продължава тема Лоуч: клематис"
» » » Зимните цъфтеж на клематис
© 2022 ProSadGuru.com