ProSadGuru.com

"Аз съм Лилиите прозореца"

Ето ги и тях, нашата Лили:

лилия

Спомням си, веднъж казах им за моите лилии и едно легло, което съм направил за тях ... На тази снимка представени лилии, които растат в нашата градина отпред. Това е различен вид. Оцветете ги по-ярка и по-интензивни, нещо, което прилича на цвета на червени тухли.

лилия

Веднъж четох за кремовете на списанието и вие знаете, аз научих някои много интересни неща. Оказва се, че и двете прекалено поливане и торене с оборски тор, насърчаване на болестни лилия крушки, тяхното разпадане и по този начин pogibaniyu. Малката поливане твърде лошо. В общи линии, без много фанатизъм, както и при повечето от "честни" цветя. Същите торене на лилии, освен ако торът? Или специален обеззаразени компост, хумус или просто не оставя ...



По-важно е, че почвата не прегрява. Ние имаме тези лилии растат в предната част на къщата, на сянка. По-голямата част от деня. Ето защо, се чувстват комфортно ... Е, ако това наистина се е случило, че лилия расте на слънце, можете да направите следното. Просто отделете малко лек материал, като например дървени стърготини или сух слама. И това ще бъде за вашите лилии "дантелен" слънчеви =)).

Но тези лилии, които искам да:



лилия



Имаме розово, но без по средата. Интересно е да се търси, нали?)

Между другото, с дресинг също трябва да не се прекалява. Те не обичат)). Дребнав, какво ...

И това, което е сега цъфтящи лилии в градината си? =)




Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Regal кралска лилияRegal кралска лилия
Как да расте лилии в странатаКак да расте лилии в страната
Засаждане лилииЗасаждане лилии
Размножаване лилии крушкаРазмножаване лилии крушка
"Телефонни" цветя"Телефонни" цветя
"Каменно цвете градина за любимата си лилия""Каменно цвете градина за любимата си лилия"
Лили в цветната лехаЛили в цветната леха
Моите красиви лилииМоите красиви лилии
Порасна лилия сортове "красив" и "златен"Порасна лилия сортове "красив" и "златен"
Как да расте лилияКак да расте лилия
» » » "Аз съм Лилиите прозореца"
© 2022 ProSadGuru.com