ProSadGuru.com

"Каменно цвете градина за любимата си лилия"

Здравейте всички! =)

Така че се присъедини към компанията на вашите прекрасни любовници градинарство! Надявам се, че ще бъде интересно да прочетете моя блог. Това е като предговор. И сега искам да ви разкажа за царицата на моята градина. По-точно, на майка ми градина, която аз също направи много усилия. Името й красив и в същото време, много проста - лилия.
Познанството ми с това цвете започва много просто. След като нашите птици костилки от череши са струпани и един ден получих брилянтна идея: да се направи от тези каменни блокове, останали от мазето, красива цветна градина. Идеята бързо се превръща в реалност. След това, в резултат на самостоятелно направени цветето, ние се проточи земята с хумус и засадени цветя. В центъра имахме лилия. Най-общ, единен лилия в нашата градина по това време. Това е, което излезе от него:

лилия





Тя расте в частична сянка, и, както изглежда, тя е наистина харесвам. Въпреки, че тези цветове са много любители на светлината.
След това, в нашата градина започнаха да се появяват нови лилия, още по-красива. Някои сортове са ни дали приятели, а някои сме написали по пощата.
Оттогава Лили се превърна в истински кралица на нашата градина. В любовта с този зашеметяващ цвете, ние имаме тази година купих нов сорт.





лилия

Едно от предимствата за мен лично, е, че е по-устойчиви на суша растение, което аз бях убеден от собствен опит. Когато миналото лято беше далеч на почивка, никой не ми поливане цветна леха, но цветята не са увехнали. Нещо повече, те се чувстват добре.
Особено като факта, че това цвете - целогодишен. Веднъж засадени, и тя ще бъде приятен за окото от една година. Като цяло, приятели, растителни лилии, да ги възхищавам и ги дава на близките си хора! Не е чудно, че това е цветето през Средновековието е бил назначен символът на френската монархия!
Ще се радвам на коментари! Благодаря ви =)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Как да напоява лилияКак да напоява лилия
Моята царска лилияМоята царска лилия
Лили - Градина кралица!Лили - Градина кралица!
Спалня лилия или gippeastrum започва да цъфтиСпалня лилия или gippeastrum започва да цъфти
Най-предпочитаните ваканционни цветята - лилияНай-предпочитаните ваканционни цветята - лилия
ЛилияЛилия
Наистина искам да напусна лилияНаистина искам да напусна лилия
Бяла лилияБяла лилия
Порасна лилия сортове "красив" и "златен"Порасна лилия сортове "красив" и "златен"
Как да расте лилияКак да расте лилия
» » » "Каменно цвете градина за любимата си лилия"
© 2022 ProSadGuru.com