ProSadGuru.com

Африкански гърне

Изпратени съпруга си за саксия за помело, че е купил обикновен теракота, което наистина ме хареса, защото аз винаги съм искал да рисувам гърнето себе си.

Видео: Момиче 2-годишна възраст, има песен "черен Мария"Той седи на гърнето

В къщата е имало 5 бои, закупени по различно време за различни цели, и че те са обединени от обща кауза.





Това е много проста: Нанесете на хоризонтални райета в различни цветове и дебелини. След това (след сушене) се разтваря контрастен цвят, модел, и се прилага. Не съм имал хубава четка, и аз бях операционна голям, така че да получите безгрижни инсулти, че в крайна сметка даде стила гърне с детски рисунки, и аз помислих, че е смешно.

Видео: джаз танц. "Афро-джаз"



След това трябва да отново суха и лак. А е възможно и да не покрие :)

Видео: Как да се използват конвенционални тръби великолепен направи къдрици

Подобно на това отбеляза, че комбинация от пясък, черно, бяло, розово и синьо добиви Африканския боята :)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

"Чо-Чо-Сан" - бонбони на клон"Чо-Чо-Сан" - бонбони на клон
Майсторски клас: пот стил декупаж за моя красив!Майсторски клас: пот стил декупаж за моя красив!
Китайски хинап или хинапКитайски хинап или хинап
Романтика на природата - цъфтящи акацияРомантика на природата - цъфтящи акация
Kordilina апикаленKordilina апикален
Chamaedorea и грижиChamaedorea и грижи
Ковчеже за ръкоделиеКовчеже за ръкоделие
Защо знак "фризьор" орхидея "е толкова често?Защо знак "фризьор" орхидея "е толкова често?
Порцеланова чаша със снимка на авторските си праваПорцеланова чаша със снимка на авторските си права
Aichryson Crassula и сега те ми трябва !!!!!Aichryson Crassula и сега те ми трябва !!!!!
» » » Африкански гърне
© 2022 ProSadGuru.com