ProSadGuru.com

Идеята за Алеите

Не далеч от дома ми се установява в нов парк. В близост има детска площадка и аз не можех да гледам напредъка на работата. От особен интерес са дело на полагане на пистата. Първо, един окоп е вкопана, след което попълнено чакъл слой. чакъл се излива върху слой от пясък, а след това - на земята!

Идеята за градинската пътека

Видео: градински пътеки. интересна идея




тук са доста плочки са поставени на земята. Не може да се сдържи любопитството, аз помолих работниците какъв материал ще запълни пространството между плочките.

На прав път)

Видео: Зашеметяващи писти в страната на камъчета. 42 Идеи за почивка песни



Оказва се, в съответствие с плана на проектанта, леглата, които положи път да растат храсти, групи от цветове. Пространството около тях винаги ще бъде чиста трева и "камгарирана" рейк.



Ляв следи)

Видео: Проектиране на градински пътеки от различни материали в близост до селска къща за градина на мястото Ваканционни Идеи

Парцелът е на път сея морава трева. Наистина ми хареса идеята, зелената лента и идеално чисти легла!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Следата, изработени от различни материалиСледата, изработени от различни материали
Роля градински пътеки и части от вариациите на терена тяхното подрежданеРоля градински пътеки и части от вариациите на терена тяхното подреждане
Трасето сред цветятаТрасето сред цветята
Павета градински пътекиПавета градински пътеки
Ние правим една песен за градинатаНие правим една песен за градината
10 Идеи за път градина с мозайка10 Идеи за път градина с мозайка
Пистите в градинатаПистите в градината
Устройство, покритие, кокошки и павета градински пътеки - градински пътеки към вашата градинаУстройство, покритие, кокошки и павета градински пътеки - градински пътеки към вашата градина
15 Красиви пътеки градина за вашата градина15 Красиви пътеки градина за вашата градина
Градински пътеки в страната (видеоГрадински пътеки в страната (видео
» » » Идеята за Алеите
© 2022 ProSadGuru.com