ProSadGuru.com

Дайте на детето си в градината!

Дайте на детето си в градината!

Когато се изгради градина, ние мислим за себе си. За семейството си. За малки деца.

Как да създадете градина за детето? Как да създадете градина, която ще го зарадва на 10 години и 20 ще бъде в памет на любовта на родителите? Просто трябва да се потопите в света на класическата детска възраст. Не е продиктувано от днешния ден и класически щастлив малкия човек. Нека помним, че в градината може да бъде щастливо детство и напомняне за вашето детство? Суинг на стария орех, пейка къщата? Дядо създаде пясък?

Това не е целия списък.



Предлагам минимален набор. И ти го допълват, така че е присъщо на децата си.

геокешове

Градина за дететоКолко от вас не е създал кеш и sekretikov? Направих го по този начин: разкъсване дупка, инвестирани за маргаритка (По някаква причина, бели и розови маргаритки Pompone израснал в нашия двор под краката си и ги и скрий се намери - това е радостно), полагане на цветя стъкло. ... И аз ги напълни с пръст. Само упълномощени лица да показват тези sekretiki. Намери си забравил тайна беше забавно. И аз се смеех и щастливи, ако сте чуждестранен sekretik! Ние правим проекция на градината. В конкретни пътеки градина, в цветни лехи под мулч - оставете пространство на детското творчество. Те ще откриете, че да се скрие. Малкият войник, монети, копчета на, бутилки, пластмасови паяк или мечка могат да бъдат поставени на целофан субстрат, така че да получава мръсно. И да се промени, съдържание ще има право само на него - собственик на кеша - детето ви. Докато не се отегчават, и все пак няма да се забрави.

Опасен и страшно място



Градина за дететоАз ще отида за обор на баба ми. Имаше много паяжини и паяци пълзят по нея. Звучи като че ли покори и пълен с неясни значения. За мен би могло да има падне борда, мога да бъдат транспортирани в ъгъла, а като нещо, което беше там ... това, което аз не казах на баба ми, само намекна. Спомням си, че и това е важно място в градината си. Имаше остарявам, блудкав източване. Тя е покрита с ужасна мъх, и той бе кух ... Защо си спомням? Ужасно място - това е много важно за детето елемент на културата. гъсталак къпина, в които, може би някой живее .... Място на паянтова плевня. Защо децата обичат отива на опасно и страшно място? Задайте си. Не забравяйте. И това ъгъла направи. Да живее един мит, създаден от детето с вас. Можете да украсите ъгъла на страшни маски, изработени от клонки цифри и препарирани животни. Отлично ще изглежда уплашен, облечен в износена, преминаващ роби не са в градината, а в тайна, опасна и страшно място по здрач.

Детска колекция



Градина за дететоНе, аз не съм за клематис и домакини. Имам едно място, където можете да съхранявате вашите съкровища. Вила - много подходящо пространство за въображението. Научи го да събират корени, както той обича да се събира корк и сувенири. Виждали ли сте на децата си играят с черупки и камъни? Може би за тях е възможно да се организира изложбената площ? Въпреки, че на капака на люка, въпреки че на масата за вечеря, най-малко от вътрешната страна на вратата. Детето ще уважи това място и да осъзнаем, че колекцията си - стойност за вас, и градинска украса. Дете отстоява себе си чрез притежание на неща, които са негова собствена и не изглежда много полезно. Но едно по едно. Намери Неочаквана радост - това е огромен успех за детето. Той бе достатъчно на "неща" и ще го маркирате в колекцията си. Научи го да се съберат и той се интересува от няколко години си Alpines.

Видео: KINDER МАШИНА (бебе подарък, синко, детска градина, училище, рожден ден, Астрахан,

Строежът на "щаб" или къщата си

>Градина за дететоКогато бях малък, аз го нарича Khalabuda. Khalabuda ме придружава навсякъде. Вкъщи ги прави от възглавниците, в двора на многоетажен сграда през пролетта на обрязани клони, и баба ми - беше най-добрата Khalabuda. Тъй като това е смес от диви подслон и битови предмети. Помогнете на детето си да се организира Khalabuda. В него той може да мисли, сън, да вземе на вашите гости да се яде, пие и се направи. Основното нещо - сигурност. Сигурност - което означава, че няма хора на място Khalabuda. Трябва да имате едно правило - не се поставя в близост до своите Khalabuda растения, за които е необходимо да се поддържа активно. Не защото и тяхната pomnetsya zatopchet. Не. Тъй като не е нужно да шпионира тайнствения живот на плевене и поливане. Тъй като там той се бори, да свири в неговата история на играта.

Видео: Облечете детето си в детска градина дипломиране

Градина за дететоИ накрая, детски цветна градина. Дайте на детето си 2 м от земята, изкопани с него, торове, където може да засадят семената и да гледат, как да растат личните си цветя или зеленчуци. Той ще бъде повече, за да обичам боб и моркови, за да може да ги отглеждат сами. Той ще разбере, че това семе и каква сила се крие в него. Той ще се научи да прави разлика, засадени бурени, поливане и копаещи в общата радост.

Е, да даде на детето до градината !!!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Как да се научите с децата си цветовете на името на английски език с помощта на цветове?Как да се научите с децата си цветовете на името на английски език с помощта на цветове?
Двор: Детски кътДвор: Детски кът
Детска градина, детски, ландшафтен дизайнДетска градина, детски, ландшафтен дизайн
Детето в хълма на странатаДетето в хълма на страната
Преглед на детски стаи от restoraion хардуерПреглед на детски стаи от restoraion хардуер
Непретенциозни маргариткиНепретенциозни маргаритки
Как да се хубав и уютен двор за цялото семейство да направи?Как да се хубав и уютен двор за цялото семейство да направи?
Първи глухарчета - не за красота!Първи глухарчета - не за красота!
Обучението на децата за безопасно използване на инструменти за градинатаОбучението на децата за безопасно използване на инструменти за градината
Детска площадка със собствените си ръцеДетска площадка със собствените си ръце
» » » Дайте на детето си в градината!
© 2022 ProSadGuru.com