ProSadGuru.com

Африканска лилия

Видео: африканска лилия в Близкия Волга

африканска лилияПреди две години, през есента, аз бях по време на парти в Кабардино-Балкария в град Maisky. Местните жители в производителите на пазара са добри, аз купих много интересни растения. Жена продава евтини големи тъмно-сив крушки за миризма. На въпроса ми, какво е, каза тя, че африканска лилия. У дома тя е под едно ябълково дърво расте и цъфти добре. След като у дома, трите Луковиците се засаждат на повдигнати легла, където слънцето е само сутрин до обяд. През зимата, аз не таят земя. Ранна пролет изглежда греди remnevidnyh листа. Те бързо се е развила, бяха доста високи и широки. Но на цъфтеж тази година не са чакали.

Скоро листата са спрели, а аз мислех, че растенията са загинали. Но същото се случи тази пролет. В началото на пролетта листата на високо, а след това изсъхнаха. През юли тя изглежда шип.

Видео: Кизомба Bogomol'naya Оксана Никитина Маргарита Лили Garus



Точно пред земята започва да расте стрели височина над 50 см, а след това всеки цъфнал букет от розови цветя, подобно на пеперуди.



Каква гледка беше! Това е чудо! Миризмата не е много приятен, но красотата е неописуемо. Тук е растение, когато изведох от Кавказ.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Как да напоява лилияКак да напоява лилия
Моята царска лилияМоята царска лилия
Спалня лилия или gippeastrum започва да цъфтиСпалня лилия или gippeastrum започва да цъфти
Най-предпочитаните ваканционни цветята - лилияНай-предпочитаните ваканционни цветята - лилия
Особености грижат Амазония лилияОсобености грижат Амазония лилия
Грижа лилияГрижа лилия
Доста лилияДоста лилия
Как да расте лилияКак да расте лилия
"Аз съм Лилиите прозореца""Аз съм Лилиите прозореца"
Розова лилияРозова лилия
» » » Африканска лилия
© 2022 ProSadGuru.com