ProSadGuru.com

Parrot, опасен враг на растенията

Видео: Растенията, които се наблюдават 03. електроцентралата

Parrot, опасен враг на растениятаПървият папагала се появи в къщата ми преди 22 години. Имаше много малки саксии преобърнати и разпръснати на земята изкопани и разпръснати крушки! Parrot - опасен "враг" на централата, ако му дам воля един ден може да унищожи всички цветя. Разбира се, можете да постоянно да папагал в клетка, но пълното ограничаване на свободата няма да отиде в полза на птицата. Сега имам един папагал-неразделки - женски Ася. Тя има много мощен клюн - една хапка отхапе бутон на дистанционното, че тя трябва да отхапе клонче, листо! По принцип, това живее в кухнята, така че има място на билки и Chlorophytum - Ася не показва голям интерес към тях.

Но старата хибискус, който от десет години не са цъфтеше, я даде, така да се каже, "в ръцете" - трябваше да жертват един завод за да спаси други хора. Това хибискус е любимата му среда, тя е там

Видео: папагал приятелство и котка. Смешни животни



сън, изостря човката си и kogotochki на цевта.



И второ, по същия Hibiscus имам в друга стая. По моя контрол, тя понякога ходи по него, когато поливам цветята. Когато поливане Ася винаги седи на рамото ми, проявяват интерес в пота.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Опасен враг за акацияОпасен враг за акация
Опасен враг на всички растенияОпасен враг на всички растения
СТАНЦИЯ дали вълнисто папагалчеСТАНЦИЯ дали вълнисто папагалче
Как да изберем при закупуване на BudgieКак да изберем при закупуване на Budgie
Годишен хибискус в къщатаГодишен хибискус в къщата
Две цвят хибискусДве цвят хибискус
Любимите ми лалетаЛюбимите ми лалета
Bokkaut желязно дърво или ParrotBokkaut желязно дърво или Parrot
Любовта цвете - червен хибискусЛюбовта цвете - червен хибискус
Дърво желязо или ParrotДърво желязо или Parrot
» » » Parrot, опасен враг на растенията
© 2022 ProSadGuru.com