ProSadGuru.com

Семена от Polygonum Baljuvon кого? ограничен брой

Обсъждане на наскоро тук, в нашия клуб, достойнството на алпинист, те засегна потомството му.

Семена Polygonum Baljuvon




И аз, честно казано, те никога не се обърне внимание. Това е необходимо, за да коригира грешката. В проучване на подраст планинар, са открити семена, но по някаква причина, в много малки количества! С голяма трудност, около 40 минути успях да намеря 20 броя добри семена. Много от кутиите са празни, nevyzrevshie. Аз вярвам, че на покрива на навес семенниците на много повече, защото има планинар бе осветена от слънцето през целия ден. Качете се на покрива не е, има една стара плоча може да се счупи под тежестта ми. Събрани семена решили да споделите с приятелите си, себе си, ако е необходимо, ще се засадят резници толкова, колкото е необходимо. Разсад с MCS е трудно да се изпрати, не е ясно в какво състояние на завода ще достигне местоназначението, и нищо няма да се случи със семена) Въпреки това, някои интернет потребители силно твърдят, че семена Knotweed не се размножават, но аз не го вярвам. Ако има семе - това означава размножава. Кой иска да се опита да расте от семена на алпинист - пишете, изпращате поща!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моята стая зелена градинаМоята стая зелена градина
Highlander - завод за дома, градината и здраветоHighlander - завод за дома, градината и здравето
Geranium Spring & ВеликденGeranium Spring & Великден
Персийски циклама от семенаПерсийски циклама от семена
Balsam семена у домаBalsam семена у дома
Екзотика в цветната леха - KNIPHOFIAЕкзотика в цветната леха - KNIPHOFIA
Покълнали семена, и какво следва?Покълнали семена, и какво следва?
Не един ден без цветя!Не един ден без цветя!
Highlander пиперHighlander пипер
Експериментирайте на опрашването беладона успеем!Експериментирайте на опрашването беладона успеем!
» » » Семена от Polygonum Baljuvon кого? ограничен брой
© 2022 ProSadGuru.com