ProSadGuru.com

Hoya - най-добрият спътник за тези, които обичат да отложат всички в понеделник!

Това твърдение се отнася специално за мен. И все пак, те казват, че Hoya дисциплини, стяга, предпазва от разочарования и дава самочувствие. Ако имате Hoya, а когато то цъфти, тогава вие няма да забележите, като в дома си, ще бъде повече от дузина нови сортове.

Заводът е кръстен на името на англичанина Томас Hoey, който е бил главен градинар на Duke Nortamberlenskogo и е представил през осемнадесети век, тези растения от Индия. Hoiya Lastovnovyh принадлежи към семейството, както и на хората, това се нарича восъчна бръшлян, защото на восъчна текстура на неговите листа и цветя.

Влачели ми Hoya да работи преди три години. Тя беше един възрастен, но никога не е цъфнало. Взех го, защото Съжаляваме, си мислех, че при тези обстоятелства той не може да оцелее. И тя е права, почти всички от растенията, които са живели с нас по време на работа - са били убити. Беше есен, и то разцъфтя през пролетта! И разцвет постоянно, така че в продължение на три последователни години. Ароматът от Hoya силен, напомнящ на миризмата на ванилия с букет от ориенталски подправки. Имам го виси на южния прозорец, тя се чувства добре. Последният път, когато бях го снима за вземане на топла вана (и това се случва два пъти в годината), някои камшик достигне дължина от 3.5 метра. Чрез Hoya каза, че те растат и цъфтят добре в стюардеси, че много малко внимание на тях. Не докосвайте и не обърнат саксии, и най-важното, не се скъса избелелите цветя, защото -Това следващата година, този изход, повторно разцвет започва.



Аз също имам красотата на индийски произход, живеещи Hoya компактен. Красива растение, което не изисква много място. Оставя я малък, вълнообразни и изви толкова силно, че тя не може да види багажника. Leaf тъмно зелено с лек подкрепа. Тя се появи на мен по странно съвпадение. Бях на посещение в една семейна двойка в собствената си къща. Собствениците се хвалели, за мен си на парникови, отидох с отворена уста и изведнъж се докоснаха саксията с растението, той започна да пада, и хванах ръката на камшик, гърнето падна добре, но ръцете ми остана доста дълго камшик. Ме погледна подозрително, и снизходително каза да изхвърлите ... Аз хвърлям ... ... Разбира се, аз влачат дома razcherenkovala и да зададете да се утвърди в чаша с мъх. Три седмици по-късно, имаше корени, като луфа и Hoechka успешно мигрирали към гърне. Искам да кажа, Hoya обича добър дренаж, но съставът на земята, за да бъде безразличен.

Ето как то цъфти, но аз все още не са разцъфтели, то цъфти от Интернет. Най-важното нещо е да запомните, че това растение vodohleb, лятото не е по никакъв начин някой пресушавайте. През зимата, да се намали поливането, и период на почивка, да забравите за дресинг.

След придобиването на компактните I са пострадали. Това ще дойде по-удобно тук и таблетки от алчност. Донесох любопитството ми тайландското сайта и реших да се напише Hoyek различни сортове. За да започнете да реши да си купи две, за да видите в какво състояние ще пристигне. Тя се присъедини към поръчката, изпъди плащане и зачака. Две седмици по-късно, дойде ми ред. И моето възмущение не е имало параклис! Hitryuschy хора - Таис изпратени един hoyku без корени, стъбло, което е, въпреки че обеща нещо съвсем различно.

Е, аз скърбя и povozmuschalis prinelas да работят. И двете растения razcherenkovala, къси парчета в kornevin и поставя в саксии с мъх корен. Ще дам корените бяха засадени храсти, отколкото един дълъг мигли!



Запознайте се с това Hoya Kornoza червено. Ето как ще цъфтят. Грижа е същата като за моя възрастен Hoya. Просто искате да експериментирате с по-основания. Един умен сайт прочетох, че Hoya, в естеството на паразит, като орхидея! И тя ще се развива добре в почвата: 1 част - Почва за Орхидеи + 1 част - почва за кактуси. И тор за наторяване трябва да се приема също така и за орхидеи. Живей и да научат, че ще умре на глупак.

Това Hoya Mindorensis. Но това не върху правата! Беше този, който каза, че ако имате Hoya, и то цъфти, тогава няма да забележите, като в дома си, ще бъде повече от една дузина нови сортове! Аз не спира дори и хитри Таис, и аз поръчах още няколко разновидности Hoyek.



Това Hoya Кери. Така че това ще цъфтят и листата ще бъдат като петна.

Това Hoya Gummingiana.

Нека да покажем и си казваме това, което тези, които имат и които мечтаят за! Ще чакам за вашите коментари!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моята прекрасна HoyaМоята прекрасна Hoya
Hoya - восъчна бръшлянHoya - восъчна бръшлян
О, тези Hoya ме преследваО, тези Hoya ме преследва
Мога ли да запази къщата Hoya восък бръшляна на?Мога ли да запази къщата Hoya восък бръшляна на?
Hoya цвете расте къщаHoya цвете расте къща
Снимки на закрито растения и цветяСнимки на закрито растения и цветя
Ето една красота!Ето една красота!
Моят Hoya цъфтеше! Особености грижиМоят Hoya цъфтеше! Особености грижи
HoyaHoya
Цвете HoyaЦвете Hoya
» » » Hoya - най-добрият спътник за тези, които обичат да отложат всички в понеделник!
© 2022 ProSadGuru.com