ProSadGuru.com

За растения от личен опит на аматьорски градинари

Видео: Floral история. Декабристкото



Отглеждане диня в Беларус
Много градинари искат да знаят за отглеждане на пъпеши на техните парцели земя, колкото е възможно. Затова мнозина се опитват да растат дини, но не всички, се оказва на практика. Споделя опита си фермер Владимир Krapivka от Беларус.
Туласи или свято босилек през цялата година
Обичам всякакви пикантни подправки. Въпреки това, се отдава предпочитание на базиликата, която много хора знаят и ценят. И днес аз искам да ви разкажа за един от най-необичайни разновидности на този великолепен растение. В това аз просто се влюбих в, и тя расте сега почти през цялата година ...
Отглеждане лимон в дома
Първият малък дръжката на сортовете лимон "Павловски" се появи в къщата ни преди десет години. Споделено с мен познатия цветар аматьор, за което съм му благодарен до сега ...
Естрагон - нарастваща
Преди няколко години, реших да растат по своя сайт естрагон. През април, закупуване на семена в магазина, да ги пуснете в саксии за разсад. Grunt взе покупката. Условията за покълване и растеж е резултат от стандарта - както за всеки друг зеле ...
Градина със собствените си ръце
През целия си живот съм мечтал за красива градина. Но за да имате градина, на първо място трябва собствения си сайт. мечтата ми се сбъдна, когато съпругът ми, когато той е пенсиониран, купил къща в селото. Когато къщата - 32 сто квадратни метра земя. На пръв мисълта, че не е правилно, но всичко беше готово с течение на времето ...
Защо мирта оставя нулира?
Преди около шест години, през есента купих мирта. Четох за него в книги за цветя. Трансплантиран в гърне по-големи и мирта, издадени нови листа. Аз го пръска всеки ден, от проекти охраняват ...
Малките тайни на нарциси нарастващите
Веднъж, когато видял на основната снимка на пролетни храсти нарциси и лалета в Холандия, си помислих, че ако се направи една мечта, тя ще изглежда точно така, както го е бунт от цветове и нежност ...
флорибунда рози
Това се изправи веднага ме порази многоцветна и светло. Буш беше осеян с цветя, се събраха в четката за 15 или повече парчета, които са от жълтите цветове с червени петна палци в ярко розово, пурпурно след полу-двойни цветя. И всичко това наведнъж - карнавал на някои ...
Индийски лук: лечебни свойства, употребата, грижи
Очната индийски лук, оставя (най-богатите биологични вещества големи месести листа), а дори и по време на цъфтежа стрелка съдържа много слуз, което води Нелекуваната свойства на растението. Въз основа на тези суровини правят отвари, тинктури и мехлеми, има един бърз лечебен ефект ...

Видео: Джудже растения очарован любители градинари





страница 1 2 3



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Отглеждане на разсад от диня в средната лентаОтглеждане на разсад от диня в средната лента
Моят метод за отглеждане на пъпешиМоят метод за отглеждане на пъпеши
ЕстрагонЕстрагон
Японските фермери са нараснали дини във форма сърцеЯпонските фермери са нараснали дини във форма сърце
Беден лимонБеден лимон
Естрагон - засаждане и грижиЕстрагон - засаждане и грижи
Отглеждане естрагон (естрагонОтглеждане естрагон (естрагон
Екзотични стайни растенияЕкзотични стайни растения
Научете полезни свойства на естрагонНаучете полезни свойства на естрагон
Нарастващата естрагон различенНарастващата естрагон различен
» » » За растения от личен опит на аматьорски градинари
© 2022 ProSadGuru.com