ProSadGuru.com

Това лилия цъфти!

Друга приятна изненада: необичайно рано разцвет лилия. Парцел с крушки, което получих, когато прозорецът е все още покрити със сняг. И всичко посадъчния материал вече е забележим с микроби, така че я държи в хладилника, като че ли не ми най-добрата идея. Засадени в контейнери с цвете почва ...

Азиатски лилия Ягода Ванилия (Lilium азиатски двойно Ягода Ванилия)


По това време, когато тя се затопля достатъчно за презаселването на градината, почти всички кремове са в зародиш. Двете растения са, за съжаление, паднаха всички до един (аз все още не мога да разбера за какво е всичко и същ: вредителите, или просто не разполагат с достатъчно сили - няма друга повреда или видими дефекти по листата и стъблата не). Други обаче продължават да се подготвят успешно да цъфти.
Така че на другия ден първите цветя са цъфнали хавлиени азиатските лилии Ягода Ванилия (Lilium азиатски двойно Ягода Ванилия).

Азиатските лилия цветя Ягода Ванилия (Lilium азиатски двойно Ягода Ванилия)



На едно стъбло - десет пъпки, пуснете един по един! Красив букет)) И това въпреки факта, че самото растение е малък - 50 см височина, не повече.
Разнообразието е един от най-ранните (цъфтят през юни), но не очаквах, че първата лилия миналото лято аз използвах да цъфти божури! И след като вече разкрива други азиатски пъпки - Red Room (Lilium азиатски Red Twin)

Видео: Лили цвят на 8 март



Лили азиатски Red Room (Lilium азиатски Red Twin)



За съжаление, тя красива, лъчезарна цвят е трудно да се предадат в една картина. Без значение колко скочих наоколо с камера, се опитва да намери най-успешният светлината, резултатът все още не е в състояние да възпроизвежда точно всички нюанси и оттенъци.

Видео: Ето някои клиенти, рискът от подценяване и отстъпки

Азиатски лилия цвете Red Room (Lilium азиатски Red Twin)

Интересното е, че този хибрид също се отнася до броя на Тери, но ако Ягода Ванилия двойственост вижда на пръв поглед, Червената стая (във всеки случай, първият открит цвете), тази функция не е особено експонат. Въпреки това, в описанието Аз прочетох, че има допълнителен ред на листенца - нищо повече от модифицирани тичинки! Ето нещо, само забележими. избор Чудото))
Това лилия и по-високи (80 см, най-вероятно) и цветя в нея по-голям. Но аз ги харесвам и двете, и аз очаквам с нетърпение, когато същият ще бъде отхвърлена почивка ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моята царска лилияМоята царска лилия
Ориенталски красотаОриенталски красота
Размножени лилия Булба (pochkolukovichkamiРазмножени лилия Булба (pochkolukovichkami
Сортове лилииСортове лилии
Размножаване лилии крушкаРазмножаване лилии крушка
И нека да ягода изключване на 7dach!И нека да ягода изключване на 7dach!
"Каменно цвете градина за любимата си лилия""Каменно цвете градина за любимата си лилия"
ЛилияЛилия
Порасна лилия сортове "красив" и "златен"Порасна лилия сортове "красив" и "златен"
Как да расте лилияКак да расте лилия
» » » Това лилия цъфти!
© 2022 ProSadGuru.com