ProSadGuru.com

Нощта цъфтящи грамофонче

Видео: # 318.nochnoe цъфтящи кактуси

Имаме студено през нощта студове. Следобед дори и в летните жеги, но студен вятър, есен. Замразени и мина планинар, не оцелее листата замръзване глициния, затъмнена и опал листа Parthenocissus (За съжаление, аз не ще бъде в състояние през тази година, за да се насладите на цветни есенни листа).

12:00 през нощта - и грамофонче цветове!

Видео: Luntik - 432 серия. рядък цъфтеж



Ipomoea, който е израснал в открито, също са били убити. Но оцелели тези, които аз, засадени под затворен покрив. Разбира се, стените не са изработени от поликарбонат, ще се затопли в студа, но от първата слана на грамофонче сте запаметили. И това е, което аз забелязах: тя се е превърнала в цвят през нощта! По-скоро - през целия ден. Ставам сутрин - тя е цъфнало, аз си лягам - своите камбани все още са отворени! Аз не съм голям експерт по Morning Glory, но аз знам - лятото тя самата не е довело. Цветя цъфтят призори и за вечеря вече затворени. Решавайки да разгледа въпроса, намерени на уебсайт материала, в които грамофонче казва експертът, а не любовник. Така че има! Тя трябва да цъфти, докато около обяд. Но ми паузи всички правила) предполага, че поради застудяване, пълзящо растение се опитва възможно най-скоро да просперира и да има време да се връзвам на семената.



Какво мислите - защо есента грамофонче цъфтеж през нощта?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

ГрамофончеГрамофонче
Morning Glory в двораMorning Glory в двора
Morning Glory - бързо решение за вертикално озеленяванеMorning Glory - бързо решение за вертикално озеленяване
Ipomoea Алба lunotsvet друга IpomoeaIpomoea Алба lunotsvet друга Ipomoea
Morning Glory украсяват всяка оградаMorning Glory украсяват всяка ограда
Как да расте на балкона грамофонче заКак да расте на балкона грамофонче за
Отглеждане на разсад на грамофонче цветеОтглеждане на разсад на грамофонче цвете
Синя Morning GloryСиня Morning Glory
Завесата на прозореца на грамофончеЗавесата на прозореца на грамофонче
Отглеждане в саксии Morning GloryОтглеждане в саксии Morning Glory
» » » Нощта цъфтящи грамофонче
© 2022 ProSadGuru.com