ProSadGuru.com

Скромен melkotsvetkovye хризантема

Тази есен, благодарение на усилията на Людмила Uleyskiy, имаме много да се възхищаваме великолепни цъфтящи хризантеми на Nikitsky ботаническа градина. Знаеш ли, дори като нещо неудобно да пиша пост за скромните им цветове. Но те са геройски расте в градината в близост до апартамента в града и той е истински декорация. За съжаление, аз не знам имената на сортовете, всички от тези площадки - в резултат на обмен между растенията, живеещи в близост производителите ентусиасти)

Melkotsvetkovye хризантема

Това са тези прекрасни красавици първоначално бели. Тогава листенца постепенно придобиват розов оттенък. Колкото по-голямо цвете, толкова по-тъмно розов цвят.

Melkotsvetkovaya хризантема

И тук е друг "цвете хамелеон": когато цъфти - жълто, скоро става прекалено розов "руж".


Melkotsvetkovaya hrazantema



И това разнообразие не е достатъчно силен, стръкове цветя. Когато цъфти на много цветове, в съответствие с теглото си, те падат на земята.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Съцветието на този сорт са прости, но много красив цвят.



Melkotsvetkovaya hrazantema

Появата на това цвете в моя цветна леха бях много доволен. За нашето село на хризантема с ярко червено - не е често явление!

Melkotsvetkovaya hrazantema



Почистете бялата капачка хризантеми изглежда доста добре в групата)

Melkotsvetkovaya hrazantema

Особено много ми харесва нисък клас: те не квартира, компактен вид и разположението на малки легла.

Melkotsvetkovaya hrazantema

На тази снимка - едно от леглата на окръжните полицията. Аз често отидете тук и винаги се чудех: колко цветове по едно и също време, за да се разтвори в храстите (на преден план)?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Хризантемата: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и…Хризантемата: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и…
17 Номиниран хризантеми Есенна топка17 Номиниран хризантеми Есенна топка
Anemone горски повторни цъфтеж през октомвриAnemone горски повторни цъфтеж през октомври
Хортензия цветна градина за дома и градинатаХортензия цветна градина за дома и градината
Хризантемата 2009Хризантемата 2009
Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволенНарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен
Сбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (КримСбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (Крим
Това цъфти в Ботаническата градина Nikitsky в края на ноември?Това цъфти в Ботаническата градина Nikitsky в края на ноември?
"Семейства" хризантеми"Семейства" хризантеми
Daylily розовDaylily розов
» » » Скромен melkotsvetkovye хризантема
© 2022 ProSadGuru.com