ProSadGuru.com

Тайнственият семена в Hibiscus на чанта

Обичам да карам чайове! И за мен, терминът "чай" обхваща не само изсушени листа от чай храсти. Експериментирането няма край! Като добавка I използват различни билки, изсушени листа на дървета и храсти, джинджифил, смлени ядки.

семена

Видео: Курсове "щастливо семейство" (2013) филм на ужасите филм




И аз наскоро изважда тази рецепта: с конвенционалните съвети за заваряване добавете нарязан череша клон, череша, касис и малина. На мен ми хареса! Необходими продукти за приготвяне на чай колекции вземете миризмата, пакетчета чай никога не купуват. Аз нямам чайник, всички вряща вода се излива директно в чаша чай, ми се струва толкова вкусна и прясно сварено напитка от използването на повече. А наскоро реши да се поглезите с Hibiscus. От една торба в чаша падна семена! Една малка, почти кръгли, точно с размерите на главата мач и цвета е почти един и същ.

семена

Видео: Sword Art Online аз ОП 2 / САО / Sword магистър онлайн I отваряне тема 2 (Marie Bibika руската телевизия-Version)



Знам, че чай от хибискус - е най-сушени венчелистчета судански се повишиха (Hibiscus sabdariffa). Am I хванат нейното потомство? Той се втурна за информация в интернет. Оказва се, че семената в торби с Hibiscus не е необичайно, някои най-много 14 парчета са. Аз не знам, това не е първият пакет при мен, а семената не попадат веднъж.



Като цяло, аз засадих семената, доброто, вече са били закупени на място за разсад. Покрити пот банки, установени условия подхвърлено дете парникови) сега чакат да видят какво ще излезе от моята идея. Надяваме се, листенца изсушени в пещи не, в противен случай семето, че е логично да се яде, какво да облече ...

Видео: Отглеждане рози от семена за посев Част 5 на 2 месеца

Чудя се, ако някой има да расте от семена на суданското розата? Или моя идея - загуба на време?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Кафе, отглеждани в домашни условия!Кафе, отглеждани в домашни условия!
Chernoplodki на череши листаChernoplodki на череши листа
Бяла черешаБяла череша
Чай рецепти за чревоугоднициЧай рецепти за чревоугодници
Hibiscus от семена, как да създадете шедьовърHibiscus от семена, как да създадете шедьовър
Hibiscus Билкова HybridHibiscus Билкова Hybrid
Freak така че аз се побърквам! Чери се хранят всички!Freak така че аз се побърквам! Чери се хранят всички!
Птица черешаПтица череша
Конфитюр Чери с кайсия семенаКонфитюр Чери с кайсия семена
Замразява плодовеЗамразява плодове
» » » Тайнственият семена в Hibiscus на чанта
© 2022 ProSadGuru.com