ProSadGuru.com

Tulip Mystery

Преди няколко години видях на приятеля в градината красиви лалета и помоли за една глава лук. За две години тя разцъфтя точно като моя приятел, даде на децата. Но тази година, това Tulip ме озадачи.
Tulip мистерия ...

Една глава лук (вдясно), с едно цвете, в тази форма, която видях в приятел. Но вторият (вляво) - и много-съвсем различен цвят.

стебло

Видео: Кюфтета пълнени "гатанка", Необичайни ястия от мляно месо

Стъблото на самата крушка е, така да се каже двойно, но кондензиран страни, и се разделя 3-5 см. За да цвете.



Обадих крушка домакиня - тя имаше всички цветя и остана. Човек би се предположи, че с крушка възрастен хвана бебе цветя и цъфтеше само сега, но е възможно - един крушка беше.

Версия на тази необичайна крушка случайно падна в контейнера с разнообразието, изключено, най-вече защото никога не съм купил цветчета сортове, тя си спомня точно. И смесването на различни сортове на крушки при изкопни работи и сушене не е възможно, аз съм толкова педантично ги охранява от смесване, че всяко по-дълго! Ето защо е необходимо да се направят своите собствени контейнери за засаждане, така че децата не случайно са останали в земята. В пластмасова бутилка 5-литров отрязани отгоре, в дъното на запояване желязо обгорена 20-25 дренажни отвори. В долната част на подвижния в дренажа и след това земята и има засадени луковици. Получената контейнера е заровена в земята, оставяйки над повърхността на брони 0,5-1 см. Това е много удобно. Време е да се копае на крушки - извади от контейнера приземния, разтърси земята и се събраха на крушката сгънати в един кашон да изсъхне.



Лалета в импровизиран контейнер



Харесва ми група засаждане на сортове лалета, която се разрасна толкова не на място Poteryashka други видове и цветове в моите планове не са включени.

Без да знае какво да мисля, аз отидох в търсене на информация в интернет. Всичко, което може да се намери, така че тази статия без позоваване на източника, който твърди, че първоначално всички лалета са много-и расте в Азия. Но с течение на времето, поради сухия климат, те се отървах от допълнителните цветове и цветя стоманата. Какво става, ако лале предоставят идеални условия на съществуване, той може да се присъедини генетичната памет и той отново ще multifloral. Аз не знам дали това е възможно? Както и да е, това звучи като приказка. Имам плодородна почва, така че не конкретно лалета оплоди, обаче, се полива редовно. Но напояване - това не е "идеални условия"?

Видео: Букет от цветя "гатанка", 101 рози. Цветя New Holland

Кой срещат подобни загадки или да обясня какво се случи с моите крушки?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Принуждавайки лалетаПринуждавайки лалета
Кюфтета от леща с сос от нарКюфтета от леща с сос от нар
Възпроизвеждане лилииВъзпроизвеждане лилии
Късно цъфтящи лалетаКъсно цъфтящи лалета
Souped krasatulki миSouped krasatulki ми
ЛалеЛале
ColchicumColchicum
Бели лалетаБели лалета
Възпроизвеждане лилииВъзпроизвеждане лилии
Моят gippeastrumМоят gippeastrum
© 2022 ProSadGuru.com